SÉGRA A MICHAL | SVATBA

5.7.19

Pokud existuje člověk, který mě dokáže šokovat, je to moje ségra. Nemyslím to nijak zle, z velké části se jedná o překvapení skvělá! Když nám ale na začátku května oznámila, že se po roce a půl konečně s Michalem rozhodli do toho praštit, mírně nás to zaskočilo. Svatba se konala za měsíc. 

Asi nebudu rozepisovat každou jednotlivou podrobnost; chci ve zkratce shrnout to, co považuji za nejdůležitější - a to jsou pocity. Štěstí, smutku, nostalgie a hlavně lásky. 

Furt nemůžu uvěřit tomu, že tomu skutečně tak je. Celý život jsme byli trojčata Friedlů. Bylo to takové naše poznávací znamení, naše jedinečnost. Když jsem nedávno připravovala událost k našim narozeninám, došlo mi, že už nemůžu použít univerzální nadpis "XX. narozeniny Friedlů". Protože prostě k nám ségra "už nepatří". Vím, že jsou to převážně melodramatické žvásty, které nikoho z vás pravděpodobně nezajímají, a už protáčíte oči s výkřikem "Tak už nám ukaž fotky!", ale já si to zkrátka neodpustím. Ale už to dlouho trvat nebude, slibuju.

Tak smutek a nostalgii  máme za sebou. Teď se vrhneme na štěstí a lásku; jsem neskonale vděčná za to, že si ségra našla někoho, s kým chce strávit zbytek života (alespoň v to tak doufám). V ten okamžik, kdy si řekli oné "závazné" ano, jsem téměř, OPAKUJI TÉMĚŘ, plakala dojetím, s bráchou jsme v danou chvíli nemohli být šťastnější. Stačil fakt krátký moment na to, abychom si beze slov řekli všechno, co jsme měli právě na srdci. A novomanželům přeju do života jenom to nejlepší, spousty lásky a moře štěstí. 

A teď konečně ty fotky!


(fotky z obřadu pořídil Michal Bártík, ostatní je moje práce)

20 komentářů:

 1. To musela být krásná svatba. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to jsou nádherné fotky! :) ať se mají rádi celý život! ♥

  Little Dreamer

  OdpovědětVymazat
 3. Tvoje sestřička se vdávala v bílých Converskách? ♥ To je i můj sen, bez nich na nohou se nevdám :D Jinak dle fotek to byla překrásná svatba ♥

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne. :) to si pak vzala na hostinu, protože už nemohla chodit v těch podpatcích :D Ale jako nápad je to super:)
   ♥♥♥

   Vymazat
 4. Ty jo, po roce a půl? Ta se má. Já mám slíbený prstýnek, až dostuduju, tak doufám, že se za těch 5-10 let bude náš vztah vyvíjet dobře. :D Tvojí ségře to moc slušelo. Ale i tobě a vlastně všem, miluju, jak jsou svatby krásné události. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Po roce a půl, kdy byli zasnoubení. :) tak to držím palce, snad to klapne!
   Najednou všichni vypadají tak nějak lépe, co? :)

   Vymazat
 5. Prekrásne fotky! :) Veľmi sa mi páči aj tvoja sestra v tej rifľovej bunde, haha :D Nech im to vydrží a sú šťastní! :)

  OdpovědětVymazat
 6. To jsou nádherné fotky :) všem vám to moc slušelo a ségra byla překrásná nevěsta :)
  MyGoldenMind

  OdpovědětVymazat
 7. Muselo to být kouzelné.. Svatba přesně v mým stylu :) Z fotek je cítit pohoda, láska, nevěstě to moc slušelo a ta vaše sourozenecká fotka je moc krásná!
  Michelle B - blog
  Facebook - portfolio

  OdpovědětVymazat
 8. Tyyy jo, ty šaty jsou nádherný. Ty jí teda fakt sedly👰.

  Jinak mě zaujalo, že ségra vypadá hrozně mladě, kdybys řekla, že jí je 17, tak bych ti to věřila😁!

  A ty jsi to oblečení měla taky nádherný. Fakt ti to seklo🙏.

  Verča ze Ztracena v Praze ║ LEVNÝ NUDE RTĚNKY Z DROGÉRIE? YES, PLEASE!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nene, 17 určitě ne. :D Všem nám je 22.
   Díky moooooc!

   Vymazat
 9. Krásná nevěsta, já bych byla u ségry také zaskočená a to jsme od sebe x let, to je asi normální. :) Mimochodem jste si fakt strašně moc podobní, rodina se nezapře. :)

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já třeba tu podobu moc nevidím, ale to je proto, že si to třeba ani nechci přiznat. Přeci jenom chceš být unikát, viď? :D

   Vymazat

Děkuji za každý komentář! :)