JÁ A HARRY POTTER TÁBOR

Ano, čtete správně. Má úchylka na kouzelnický svět J. K. Rowlingové nezná mezí. Jakmile jsem v  televizi zahlédla reklamu na tábor, který se ponese v duchu Harryho Pottera, zapínala jsem internety a hledala podrobnosti. Když jsem zjistila, že na dětské tábory jsem poněkud stará, rozhodla jsem se jet jako instruktorka!(Druhý turnus a moje nejlepší děti! :))
Byla jsem nadšená z nápadu, že strávím dvacet dní v Bradavicích. Představu mi kazil houf dětí, který budu mít na starosti. Nakonec to nebylo tak strašné, jak jsem se zpočátku strachovala. Ba naopak! Potěšilo mě zjištění, že s dětmi krásně vycházím a že jsem nebyla donucena žádné z nich uvěznit v Azkabanu.


Řešili jsme záhadu Kamene mudrců, hledali Nicolase Flamela, měli hodinu kouzelných tvorů, lektvary a hráli jsme famrfpál. (Nutno podotknout, že jsem nejspíše famrfpálový talent od přírody.) Neměli jsme tradiční koleje, nýbrž Hrabotlap, Lunovýr, Orlozob a Bystrovíz. Aby nedošlo ke škatulkování Zmijozel = zlá kolej. 

Každý večer Dobby rozděloval body, zpívala se školní hymna a věšely se vlajky. Nosili jsme hábity, lítali na koštěti a báli jsme se v Zapovězeném lese, kde na nás číhali různí tvorové. Moc jsem se během tábora bavila a nebýt jedné (mé) ukradené peněženky, byl by tábor bez chybičky. Děkuji moc CK Robinson za takovou nabídku a posledních deset dní v srpnu se těším na Minecraft tábor! 

P.S. Toto jsou prozatím fotky, které mám k dispozici. Zbytek se objeví na facebookové stránce, kterou nezapomeňte sledovat! :) Za fotky moc děkuji Lucce
post signature

14 comments:

 1. Jee to je super! Také jsem byla jako vedoucí na dětském táboře, kam jezdím už dlouho od 13.let a letos jsme měli také téma Harry Potter a víceméně jsem to měla na starost já :) Sice to nebylo tak promakané jako tady u vás v CK Robinson (Také jsem měla jet..), ale dětem se to líbilo a to je vždy hlavní :) Přeji příjemný další turnus! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Já jsem byla ráda za to, že na starosti mám ,,jenom" děti. :) Ale program jsme měli super promakaný, to je fakt. :) Díky moc! :)

   Delete
 2. Víc fotek, víc podrobností, víc HP! Zní to strašně skvěle a mě udivuje, že jsem o nějakém takovém táboře neslyšela dřív. Taky bych děsně ráda jela. Ale co se dá dělat, už jsem asi velká, ale zase moc mladá na instruktorku. :D

  TO přejmenování kolejí je docela dobrá věc, i když si myslím, že dneska už to snad není tak hrozné s tím Zmijozelem.. nebo je to tím, že já ho nijak zle nevnímám. :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Já bych hrozně moc ráda chtěla více všeho, ale myslím si, že to úplně nemůžu prozradit. :/ Fotky bohužel nemám žádné, vůbec jsem nestíhala. :D

   Delete
 3. Maru, tohle bylo něco přesně pro tebe! :D Jsem ráda, že sis to tam užila <3

  ReplyDelete
 4. Tak to je úžasné, musel to být skvělý tábor! :) Mě je za chvíli 24 a knihy jsem četla teprve 4 roky zpět, ale od malička miluju filmy. Teď postupem času si ale vše zamilovávám ještě víc, takže ráda vidím cokoliv z tohoto světa. :)

  blog Days of Daysy

  ReplyDelete
  Replies
  1. Byl to skvělý tábor!:) já se zamilovávám čím dál tím víc! ❤❤

   Delete
 5. Áááh! Jakožto člověk, co brázdí cony a obléká se do kostýmů ze světů Zeměplochy, Star Wars a Star Treku a dalších a dalších, tohle 100% schvaluji! :D Koukám, že to muselo být strašně fajn. :)
  A halvně, že i děti se daly přežít, t je nejdůležitější! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bylo to super, hlavně ty kostýmy! :) Byly nakonec hrozně fajn :)

   Delete
 6. Tak tohle zní skvěle! Škoda, že už jsem na tábory taky stará a nemůžu se zůčastnit. :D Ale jinak mě to dost zaujalo. Harry Potter je má celoživotní posedlost. :D Škoda, že u nás v okolí se nic takového nedělá, že bych třeba taky jela jako nějaký pomocník. Horší ale je, že nemám moc kladný vztah k dětem a nevím jestli bych to s nimi zvládla. :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děti jsou docela zlo, když je jich tolik, ale pokud si k ním umíš udělat kladný vztah, je to pohodička :) a nakonec se ukážou být docela v pohodě :)
   Harry Potter je láska! :)

   Delete

Děkuji za každý komentář! :)