PŘÍTELKYNĚ FOTBALISTY

Protože článek o tom, proč chodit s fotbalistou, byl poměrně úspěšný, rozhodla jsem se, že napíšu pokračování. Nebudou to opět důvody, proč je tak super randit s klukem, který si pamatuje číslo stanice O2 TV sport nazpaměť, tentokrát se zaměříme na negativa. A proč to někdy mám těžší, než hráči, kterým nepřijde brankář na zápas.

Jsem přítelkyně fotbalisty. Neznamená to, že chodím s jedním fotbalistou, já chodím s celým jeho týmem. 

Chlapi jsou horší drbny než ženy. A fotbalisti? Ti jsou ze všech nejhorší. Co si neřeknou v hospodě po utkání, to si řeknou v hospodě jindy. Shodnou se převážně na tom, že přítelkyně fotbalu nerozumí, že zápas byl rozhodně podmáznutej, když jednou za čas VÝJIMEČNĚ prohrají, a že je pravý čas si zajít na jedno. A nutno podotknout, že matematických znalostí též moc nepobrali - jedno neznamená jedno. Jedno znamená přímou úměrnost počtu piv a mé míry nasranosti.

A když se tedy výjimečně nedaří, jsem to já, kdo ho musí uklidňovat.

,,Ne, zlato, opravdu jsi nehrál špatně. Ano, rozhodčí byl úplně slepý. To víš, že jsem viděla tvůj gól. Že jsi žádný nedával...?  Ježiš, tak můžu za to, že jsi takový kopyto?!"

Večerní romantika u televize.

Se nekoná. Váš nejromantičtější zážitek bude, když si Ronaldo sundá při utkání dres. 

Proč si tedy nenajdu jiného přítele, když jsem tak kritická?

Nesmíte mě pochopit špatně. Fotbalisti jsou moc fajn stvoření. Když se osprchují, tak ani tolik nesmrdí. Když nemluví o fotbale, dají se i poslouchat. A když zrovna neběhají po hřišti, vypadají jako normální kluci. No, ony jako kluci vypadají i leckteré fotbalistky, ale to je kapitola sama o sobě.

Oni jsou to spíše takové velké děti, co si furt chtějí hrát. Nebo inteligentně vyspělejší psi, kteří místo vlastního ocasu nahání míč. Ale odolali byste těm psím očím? Já tedy ne :)
post signature

16 comments:

 1. Hahahahah, to je nechodím s ním, já chodím celým týmem :D a to, že sou chlapi větší drbny, tak s tím teda rozhodně souhlasím, to fakt sedí! Ale zase na druhou stranu to máte pak hodně zajímavý a rozhodně se určitě nenudíte :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hrozný, co si všechno poví! :) Máme to zajímavý, na to si nestěžuju :D :)

   Delete
 2. Já sice nechodím s fotbalistou, ale s hráčem, to je taky kapitola sama pro sebe. Ale taky by mohla být sranda, kdyby kluci napsali něco ve stylu "přítel knihomolky". Akorát nevím, jestli my bychom se tak smály. :D

  Psi jsou bezvadní. ♥ A kdo si hraje, nezlobí! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Přítel knihomolky by byl rozhodně zajímavý článek! :) :D

   Doufám, že mu to vydrží. :) ♥

   Delete
  2. Skoro mám chuť něco takového udělat, prostě se po tobě opičit. :D

   Delete
  3. Směle do toho, patentovaný ani licencovaný to zatím nemám. :D ;)

   Delete
 3. skvelý článok :) veľmi ma pobavil a zároveň bol hrozne milý ;) ale klobúk dole, ja by som asi s futbalistom chodiť nedokázala :D

  Sabi z blogu Beautiful savage

  ReplyDelete
  Replies
  1. Díky! :) proč ne? :D Jak jsem říkala na konci, oni jsou většinou docela v pohodě. :D

   Delete
 4. super článek, docela si mě pobavila :-D nicméně každej má něco :D a drby jsou, naprostej souhlas.

  Somethingbykate

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hlavně u kluků, těm se ta pusa nezastaví. :D

   Delete
 5. Jéé, super článek, Maru! :D Hlavně to přirovnání k pejskům na konci nemá chybu :DD

  ReplyDelete
  Replies
  1. Díky! :D Už čekám od Tebe na článek z STK, nemůžu se dočkat! :D

   Delete
 6. Hah, trochu to znám z naší rodiny. Bratránci, strejda, taťka, brácha - všichni fotbalisti. :D Ale nakonec ráda zajdu mrknout, jak hrajou. Vezmu psa, dám si na hřišti limču, pobavím se se známýma - super. :) Akorát musím dávat, abych se furt moc nahlas neptala kolik to je, já totiž skoro vůbec ty zápasy nesleduju. :D :D Nedávno si ale u nás na hřišti konečně pořídili tabuli, která ukazuje stav zápasu, tak už se nemusím ptát. :D


  blog Days of Daysy

  ReplyDelete
  Replies
  1. Taky fotbalová rodinka, jo? :D U nás to samé :D
   Jé, tak tě elektrická tabule zachránila! :D

   Delete
 7. Hm, ještě jsi podle mě zapomněla na večerní turnaj ve FIFA na Playstationu, což je skoro důležitější než svatba jejich sourozence :D ..a já měla teda dva hokejisty a je to NAPROSTO stejný. Nejdřív si vystojíš skoro 3 hodiny na stadionu (protože než se převlečou a osprchujou a sbalej výstroj, tak je půlnoc), potom doma čucháš tu výstroj, přičemž rukavice jsou něco strašnýho, co nejde za žádnou cenu vyprat ani navonět a nakonec pak ještě do tý doby než usneš posloucháš o tom, přes kterou čáru jel, komu to přihrál, kdo udělal jakou kličku (od kterýho hokejisty z NHL to okoukal) a jak to nakonec zaklopil pod víko na gól, přičemž předstíráš, že přesně víš a jediný co víš je, že padnul ten gól :D
  www.linheart.cz

  ReplyDelete
  Replies
  1. Večer je to úplně nejhorší! :D Hlavně když už usínám a úplně se mi nechce poslouchat. :D Ale co bychom pro ně nevytrpěly, že? O:)

   Delete

Děkuji za každý komentář! :)