20!         

Dnes je tomu přesně dvacet let, kdy jsem já a mí dva sourozenci spatřili světlo světa. Dohromady jsme měli něco málo přes čtyři kila, šest rukou, šest nohou, žádné zuby, však to znáte. A teď je nám spolu 60! 

Oslava se konala předčasně, neboť tento víkend se chystám do Francie a týden na to už jsou všichni na dovolených. Party se konala u naší dobré kamarádky, jež byla tak ochotná a na oslavu nám zapůjčila její rezidenci. Pilo se, jedlo se, povídalo se, koupalo se!

Můj velký den mi zpříjemnila i zpráva, že přesně dvacet let se mnou slaví i Harry Potter! (První vydání Kamene mudrců vyšlo na moje početí, jaká náhoda je tohle?) Nakonec na oslavu dorazilo něco málo přes dvacet lidí, dorazily s nimi i dva dorty, nespočet flašek alkoholu a stejně tak i vlna dobré nálady. Musím říct, že takový hezký večer jsem už dlouho nezažila!

Dnešek jsme oslavili dopoledne s mamkou na moc příjemné procházce na Lipně, odpoledne jsme strávili s tátou v restauraci, kde jsme se k prasknutí najedli. (Spíše přejedli.) Moje dvacáté jubileum nemohlo dopadnout lépe a já už se teď těším, až v pátek vyrazím do Paříže, kterou jsem dostala k narozeninám!


Tak snad na další úspěšný rok! :) 

post signature

16 comments:

 1. Ještě jednou všechno nejlepší! Tobě i tvým sourozencům! :) Na fotkách vám to děsně sekne!

  Užij si Paříž a doufám, že tam budeš fotit ostošest! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuju moc! :) Nepovídej, mně zas přijde, že nejsme až tak fotogeničtí.:D
   Budu!!

   Delete
 2. Všechno nejlepší, Maru! :) Užij si Francii a měj hezké léto! :)

  Lucka

  ReplyDelete
 3. přeji vše nejlepší a závidím společný den s Harry Potterem! :D oslava vypadá pohodově, věřím, že jste si to užili :)

  ReplyDelete
 4. všetko najlepšie! muselo to byť úžasné, krásny zážitok :) keď sa stretne fajn partia, je to najlepšia vec na svete ;)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkujuuuu! :) přesně tak, na lidech záleží nejvíce! :)

   Delete
 5. Páni, trojčata. To je paráda!Teda pro mámu a to asi bylo že začátku asi těžké (soudím podle a dvojčátek od sousedů :-) )Opožděně všechno nejlepší!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuju moc za přání! :) Bylo to záhul, ale prý jsme byla ta nejhodnější trojčátka na světě! :) O:)

   Delete
 6. Od Kristýnky jsem slyšela, že byla party super a fotky to jenom potvrzují! <3 Maruško, ještě jednou všechno nejkrásnější, buď hlavně šťastná... :))

  ReplyDelete
 7. Tak to všechno nejlepší :) Užívej života :)

  ReplyDelete
 8. Přeji vše nejrkásnější k těmto významným narozeninám! Hlavně hodně inspirace do dalších článků :)) A jako trojčata jste fakt roztomilý, snad to teda nevyzní blblě, když už vám je dvacet.. :D

  ReplyDelete

Děkuji za každý komentář! :)