DELTIMO

Deltimo je novější českou značkou prodávající šperky jak pro ženy, tak i pro muže. Jedná se o náramky z kamenů různých barev, kombinací a stylů. Výběr je tím pádem velmi pestrý a rozhodně jsem neměla problém si nějaký náramek zamilovat. Ba právě naopak. A jaké krasavce jsem si nakonec objednala domů? 

Tmavý sparťan náramek z přírodních kamenů
Začneme mým oblíbeným. Není Sparta jako Sparta a pokud mě znáte už delší dobu, víte, na jakou Spartu narážím. (A na jakého Fotbalistu, že.) Velmi decentní náramek, který se podle mého hodí i na dívčí zápěstí, nosím téměř denně. Díky stříbrným detailům se dá dobře kombinovat s dalšími náramky z nabídky a zásluhou gumičky se přizpůsobí prakticky každé ruce.

Náramek s královskou korunou s bílými perlami
Protože se při výběru prosadila i má ženštější stránka, nemohla jsem si perlový náramek neobjednat. Zlatá korunka se stříbrnými detaily působí spolu s průhlednými perlami velmi elegantním dojmem a poslouží jako výborný doplněk například na maturitní plesy, které právě odstartovaly. 

Leopard náramek z bílých přírodních kamenů
Protože jsem člověk, který zkouší rád od každého něco, můj výběr padl i na nápaditější kus. Leopard, který je stejně jako korunka zdobený stříbrnými kamínky, příjemně harmonizuje s různorodými přírodními kameny. Při bližším prozkoumání jsem zjistila, že se vskutku jedná o naprosto odlišné kousky, přičemž je i jeden lehce zbarvený do červena. Skvěle by se dal nosit s náramkem, který se stal mou volbou číslo čtyři.

Zlatý náramek se lvem s mořskými kameny
Poslední kousek, který vám představím, bude náramek zbarvený do modrých, bíle žíhaných kamenů, kterým dominuje zlatý lev. Šperk jsem objednala, protože se nejvíce líbil mamce. Zatím nemá tušení, že se náramek objeví pod stromečkem v krabičce s jejím jménem, ale troufám si tvrdit, že jí udělá velkou radost. 

Co bych řekla na závěr? DELTIMO je značka, která si zaslouží pozornost. Sice mě trochu mrzí, že v balíčku ke mně neputovala i krabička se slušivým zlatým designem, a také bych chtěla upozornit na to, že se gumička ze začátku lehce zadrhává o chloupky na ruce. Ale to jsou detaily, které v celkovém dojmu nehrajou velkou roli.

A pokud vás některý z náramků oslovil, zkuste mrknout na www.deltimo.com a třeba vybrat někomu z vašich blízkých dárek k Vánocům. (Já mám jeden odškrtnutý.) A nebo si udělejte radost vy. Jen tak. 
post signature

13 comments:

 1. sú naozaj krásne, najviac sa mi páči ten tmavý :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  ReplyDelete
 2. Také jsem na Deltimo sepsala recenzi!! :D Vybraly jsme si i dva úplně stejné! :D Kdyby sis o další navíc chtěla zasoutěžit, u mě na blogu je giveaway! :D

  Giveaway - náramky Deltimo

  ReplyDelete
  Replies
  1. Fakt? :D Tak to je náhoda! Nebo máme obě výborný vkus. ;) :D
   Mrknu na to. :)

   Delete
 3. Tyhle náramky vypadají na ruce krásně, ale ty, u kterých se mi líbí korálky, mají zlatý komponenty a zlato já nerada. Víc variací kdyby bylo nebo kdyby si to mohl zákazník sám nakombinovat :) Já jsem rozmazlená...:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. To není ale vůbec špatný nápad! :) já mám osobně taky radši stříbro, ale jednou za čas... :)

   Delete
 4. Taky jsem si jeden koupila. Nakonec to dopadlo tak, že mi kamarádka poslala toto. Takže určitě nedoporučuji :)

  https://www.aliexpress.com/store/product/Grey-Natural-Stone-Gold-Lion-strand-Bracelet-Femme-ethnic-handmade-Beads-Bracelets-Turkish-Men-Jewelry-Erkek/1164417_32603347247.html?spm=a2g01.7926599.template-section-container.5.WImSjh&sdom=2836.264387.209594.0_32603347247

  ReplyDelete
  Replies
  1. Já už jsem také slyšela nějaké pomluvy ohledně DELTIMA, ale jsem celkem skeptická a nevím moc, čemu bych měla věřit. :/

   Delete
 5. Už se na ně taky chystám. Jsou úžasné :)

  MagicBeautyLife

  ReplyDelete
 6. To sú veľmi krásne náramky, asi najviac ma zaujal ten leopardí :)

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

  ReplyDelete
 7. - Nevrácení finačních prostředků při odstoupení od smlouvy
  - Nekomunikují, telefonní číslo co bylo na e-shopu nedostupné
  - Z Facebooku mažou komentáře
  - Podávám podnět pro Českou obchodní inspekci
  - Rozhodně nedoporučuji !!!

  ReplyDelete

Děkuji za každý komentář! :)