(Nejen) knižní vykecávačka #8 | červen

To už tu dlouho nebylo, co? Konec školního roku, výherce GIVEAWAY a důvod, proč nejsou články. To se vám pokusím dnes sdělit. vysvětlit a omluvit se za to. 

GIVEAWAY
Výherkyní se stala Michelle, které už jsem psala email a opravdu mi dělá radost, když já dělám radost někomu jinému. Balíček pošlu co nejdříve a už teď dávám dohromady další drobnosti a maličkosti, kterými někomu z vás zlepším den!

CO BLOG?
Nojo, nojo. To jsem si zas myslela, že budu mít hromadu času na blogování a když už mám vlastní doménu, tak začnu být supr-extra-spešl blogerka. Věci se mají následovně. Nemůžu vydávat články, protože k nim nemám obrázky = nemám foťák. Rozbil se mi objektiv a nefunguje automatické zaostřování. Jsem z toho lehce v nervech, Nikon mi neodpovídá, tak budu dnes posílat zlatíčko někam až do Zlína, aby mi ho dali dohromady.

A CO JÁ?
Já čekám na výsledky od Goethe Institutu, abych se dozvěděla, zda B2 v němčině opravdu zvládám. Také čekám, až se mi ozvou z kasína, kam bych měla nastoupit na brigádu. A když se mi neozvou, padá plán Norsko, kam jsem se měla na 14 dní podívat. Mimochodem, plánovala jsem, že vám norskou přírodu i vyfotím, možná natočím, ale to zas závisí na tom, zda mi do té doby vrátí foťák. 

Jak vidíte, všechno závisí na všem a já jenom doufám, že alespoň jedno vyjde. Poněvadž by mi pak vyšlo úplně všechno.

Jak užíváte prázdnin vy? Už nějaké letní komplikace?

post signature

18 comments:

 1. Tak to mě moc mrzí, všechny tvé komplikace - tedy vlastně jenom ten foťák díkybohu. Chápu to, rozbitý foťák mnohdy překvapivě zabolí víc než rozbitý mobil. Tak doufám, že bude co nejdříve spravený, stihne se ti vrátit, z kasína se ti určitě ozvou a pak hurá do Norska! Vážně ti moc přeji, aby se ti to splnilo, Norsko je nádherná země (ne, že bych tam byla, ale kamarádka tam s rodinou jezdí každé dva roky na ryby). :)
  A němčinu na úrovni B2, jo, to bych taky chtěla. Nebo aspoň angličtinu, žejo. Poslední dobou mě moje jazykové (ne)znalosti trápí čím dál víc. :/
  Moje prázdniny jsou zatím příjemně odpočinkové. První dva týdny nemám vůbec, co dělat, takže jsem se bála, že se budu nudit, ale zatím podobné stavy nepociťuji, uvidíme. :)
  Aspoň mám čas na takové ty výstřelky jako batikování a barvení vlasů. :D
  A komplikace nejsou zatím naštěstí žádné. Pokud tedy nepočítám jako komplikaci to, že třetí červencový týden budu na brigádě vytírat na úřadě, na kterém pracuje bývalá žena mého táty. Zatím si ale nehodlám připouštět, že by mě to mělo nějak rozhodit (to totiž teprve přijde). :D
  Tak se měj krásně, moc si užij prázdniny a ať ti všechno vyjde! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Taky doufám, že se to všechno nakonec vydaří. :) Děkuju za podporu! :3
   Jééé, tak pak určitě hoď na blog, jak se barvení a batikování povedlo, už teď se na výsledky moc těším! :)
   Vytírání určitě nebude komplikace. :D tedy snad.
   Ty taky! :))Díky. <3

   Delete
 2. Nezbývá než držet palce a doufat. :)

  By Corra

  ReplyDelete
 3. Ahoj :). Tyhle komplikace uplně chápu, já jsem to takhle měla několikrát, že mi záviselo na nějaké drobné maličkosti, aby se všechny plány vydařily. Doufám, že ti vyjde jak němčina, tak oprava foťáku, práce i Norsko! Miluju Skandinávii, tak se strašně těším, pokud se tam podíváš a všecko nám nafotíš.
  Hlavně ať je vše v pořádku, výherkyni gratuluju (ty bys mi mohla napsat na facebůček, kde jsi sehnala ty super HP tužky a záložky s Malým princem!! =D) a domény jsem si všimla, super! Těším se na další články. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Budu se snažit. Když tak si prostě od kámoše foťák půjčím. :)
   Jůůů, díky, díky. Na facebůček se ozvu. :D :)

   Delete
 4. awesome post !  Please feel free to visit my blog and if you like we can follow each other :) what do you think ?

  NEW Post - 3D Nail art tutorial


  Facebook |Bloglovin |♥Instagram | Lookbook |Google✚


  Stay Gold

  ReplyDelete
 5. Upřímně doufám, že se ti foťák vrátí brzy a v pořádku z výletu do Zlína, že brigáda klapne a že to Norsko zažiješ, nafotíš a pak o něm povyprávíš, protože je to i můj malý velký sen. :) My plánujeme něco jednoduššího na začátek - Mácháč a Lipno, pod stanem a dobrodružně. Už jsem dostala i plavky, to bude sranda. :D
  Tak se (s)měj! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak třeba si ho někdy splníš i ty :))
   Mácháč je zas můj sen. :D :)
   Ty taky! :)

   Delete
 6. B2 máš určo v kapse, to bude úspěšnost 100 % :-* Fotky z Norska bych brala, budeme se modlit za tvůj foťák! :DD

  ReplyDelete
 7. Mňa by to úplne odrovnalo kebyže sa mi niečo stane s foťákom. Verím, že ten tvoj bude čo najskôr opravený. Inak ak sa smiem opýtať aký máš foťák a objektív? :)

  www.tobecreativehasnolimits.blogspot.sk

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jojo. :) Nikon D5200 a seťák k tomu: 15-55mm. :) VR II

   Delete
 8. Tak s tým foťákom ma to vážne mrzí. Mňa by už dávno asi porazilo. Snáď sa však podarí jeho oprava a brigáda a navštíviš Nórsko a budú z neho fotky :).

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nemám k tomu daleko, věř mi. :) ^^
   Děkuju! :)

   Delete
 9. Držím palce ať všechno vyjde podle plánu! Norsko zní skvěle, též bych se tam někdy ráda vypravila :)

  ReplyDelete

Děkuji za každý komentář! :)