Dear photo diary... #2

Jak už jsem psala, přestal mi fungovat Nikolas (foťák).  Zachtělo se mu tak v liberecké ZOO, kam jsem se svým Fotbalovým vyrazila v rámci naší první oficiální dovolené. Stihla jsem ovšem do té doby zachytit pár snímků, které bych vám dnes chtěla ukázat.

 Bydleli jsme v hotelu Orion. Byl sice trochu stranou veškerého městského dění a auto bylo tím pádem nutností, ale všude kolem byl klid. Hned při ubytování na nás čekalo první překvapení - naše koupelna. Sprchový kout, který jsme pokřtili na ,,lavor" byl opravdu tragický. Neměl žádný závěs, byl fakt mini a odtok mimo sprcháč nebyl. Takže po večerní hygieně bylo všude tolik vody, že bychom se mohli vykoupat i na podlaze.Druhý den nás čekala návštěva ZOO. Měli jsme štěstí a déšť se nám, až na krátké mrholení, vyhnul. Musím říct, že i když jsem tam byla asi potřetí, procházku po areálu jsem si užila. Koupili jsme tři pamětní mince, nemohli se dočkat bílých tygrů a smáli se legračním šimpanzům. 


A jak už víte, pak mi foťák vypověděl službu. Po návštěvě ZOO jsme se vydali do města na oběd a pak jsme skončili v obchodních centrech, kde jsem si nutně potřebovala pořídit kalhoty a Fotbalový nakonec skončil asi s třemi novými tričky. 

Poslední den dovolené už byl spíše odpočinkovým. Zajeli jsme do Malé Skály, kde jsme navštívili zříceninu Vranov. Opravdu doporučuji navštívit. Okouzlil mě nejen krásný výhled, ale i všemožné zajímavosti a netradiční místa, která se v okolí hradu vyskytují. Úsměvná byla například Jeskyně spokojenosti.

Už jste navštívili ZOO v Liberci? A co Vranov?

post signature

28 comments:

 1. Ten fotoaparát ma mrzí, dúfam, že pôjde opraviť.
  A v Zoo už som dlho nebola, toto leto by som to chcela napraviť.

  ReplyDelete
 2. Toho foťáku mi je líto, snad půjde spravit :/ Jinak máš moc pěkné fotky! A děkuji za tip do přírody :))

  ReplyDelete
 3. Vranov mi zatím unikl, ale v liberecké zoo jsem byla s Iris minulé léto a taky se mi tam moc líbilo, je to úplně jiný svět než třeba pražská zoologická. :)
  Doufám, že se foťák vzpamatuje a příště budete mít s Fotbalovým lepší sprcháč. :D Nám zas u Modrého neteče dva týdny teplá voda, brr. :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pražskou jsem zatím nenavštívila já, ale prý teda nic moc :)
   Já doufám, že příště bude i vana! :D Dva týdny? :o :D

   Delete
 4. Super fotky, Maru! Sprcháč mě fakt pobavil :D A přízvisko ,,Fotbalový'' taky :DD

  ReplyDelete
  Replies
  1. Díky moc! :)
   Nojo, jsem se opičila tady po V.. A co jiného ho charakterizuje líp než fotbal? :D

   Delete
 5. Libereckou ZOO jsem také navštívila a je krásná.
  Skvělé fotky, moc se mi líbí vyfocený tygr a takové ty momentky.
  Mě se tyhle články moc líbí, protože jsou takové stručně vtipné. :)

  ReplyDelete
 6. V liberecké Zoo jsem byla hrozně dávno, ale vím, že se mi tam moc líbilo. Máš moc hezké fotky:)

  ReplyDelete
 7. V liberecké zoo jsem byl zrovna minulý týden. Zklamalo mě, že zrušili dikobraze. A naopak se mi líbilo, že to šlo jednoduše projít. Pražská zoo je strašný bludiště.

  A kdo je v Liberci, musí vylézt na Ještěd pod lanovkou :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ale ono bylo ošklivě. A já jsem byla nemocná... A když už, tak bychom si vzali tu lanovku. :D

   Delete
 8. Moc krásné fotky! :) A rozhodně pěkný výlet, naposledy jsem byla v ZOO v Praze, s kamarádkami a byla to celkem sranda, prohrála jsem sázku a potom jsem v autobuse cestou ze ZOO musela křičet, že jsem Panda červená. :D Pravděpodobně můj největší výstup z komfortní zóny za celý rok. :D
  V liberecké ZOO jsem byla, týjo, už asi před čtyřmi lety, zrovna se jim tam tehdy narodila ta tygřátka, bylo to moc hezké. Ráda bych se tam někdy vrátila. :)
  Měj se moc krásně! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jsem panda červená? Vážně? :D to bych chtěla vidět! :)
   Děkuju a ty taky! :))

   Delete
 9. Jůů, to je zvířátek ^^. Já bych moc do ZOO do Liberce chtěla, už je to mé přání několik let, tak snad se tam dostanu ^^.

  ReplyDelete
 10. No, nenavštívila som ani jedno, nejaký tour de ČR by sa hodil.:D Aj keď ZOO by som vynechala, nemám ich rada, nezdá sa mi pekné voči tým zvieratkám... Ale tak či tak, super fotky (ten tigríík :3). A škoda foťáku.:/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Já jsem vůči ZOO taky skeptická, ale zrovna si myslím, že Liberec je na tom ještě dobře. :)
   Děkuju. :)

   Delete
 11. Fotky jsou krásné :) Je škoda, že ti pak přestal fungovat foťák, ale snad se ti ho ještě nějak podaří vzkřísit :) Jinak v liberecké zoo jsem byla asi už dvakrát a moc se mi v ní líbilo :)

  GIVEAWAYAnother Dominika

  ReplyDelete
 12. Ešte som v tejto Zoo nebola,v dobrom zavidim pekny den 😉😱
  adrianestyle

  ReplyDelete
 13. Libereckou ZOO mám hrozně ráda a je milé vidět kousek Liberce v tomto článku, když už trávím celé léto v Itálii :). Mimochodem mi chlapec na té usměvavé fotce hrozně připomíná Martina Garrixe :D.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak to jsem ráda, že jsem ti udělala radost! :))
   Fakt? :D Tak to slyším poprvé. :DD

   Delete

Děkuji za každý komentář! :)