Zaručená úspěšnost ve vztahu | 5 kroků

Pokud to náhodou nevíte, jsem v letech, kdy se na rodinných sešlostech už neřeší mé známky ve škole, nýbrž mé vztahy a sociální život. Doposud nebylo co rozebírat, neboť můj neexistující sexuální život se shrnul do dvou slov: Nikoho nemám. Odpovědí mi povětšinou byly nevěřícné pohledy, které mi prozrazovaly, že mě mí příbuzní mají za tajnůstkářskou poběhlici. Co se ale nestalo, já si někoho našla. (O tom snad v budoucnu také článek.) A dnes vám přináším 5 rad o tom, jak se vyhnout trapným nepříjemnostem na začátku vztahu.  

1. Buďte upřímné 
Pokud mu namluvíte, že ráda běháte, cvičíte a jíte celodenně saláty a jiné zelené ohavnosti, připravte se na možnost, že on to bude dělat doopravdy. Není pro línou knihomolku nic horšího, než že si najde zapáleného sportovce s pedantskými sklony. Nejenom, že můžete zapomenout na romantickou procházku, kde si po maximálně patnácti minutách sednete na lavičku a budete si užívat ničím nerušené čtení, ale čas na čtení vymizí prakticky úplně. Jelikož místo dovídání se, jak si Adolf Hitler poradí v moderním světě 21.století, budete funět do kopce, hledat plíce cestou zpátky a kilovou knížku tahat na zádech v baťůžku. 

2. Zajímejte se o jeho koníčky 
Opravdová tragédie je, když začne před spaním mluvit o něčem, čemu byste ráda rozuměla, ale buď jste příliš unavená na to, abyste vnímala, co vůbec říká, nebo danému tématu absolutně nehovíte. V obou případech máte prostě smůlu. Zde přichází na řadu improvizace. Osvědčený trik, který zabere pokaždé, je zopakovat poslední slovo, ale s otazníkem na konci. Příklad: 

,,A pak jsem si koupil nové kopačky, s kterýma se budou perfektně kopat angličáky." 
,,Mmm, angličáky?" 
,,Víš přeci, to jsou takové ty góly, co..." 

3. Holky neprdí a nekrkají. Holky vstřebávají 
Přesně takovou teorii jsem od svého milovaného slyšela, když jsem mu oznámila, ať mi laskavě přestane ve skoro třicetistupňovém pařáku šahat na záda, neb se potím jako vrata od chlíva. Nebudu vám lhát, tvářil se docela zaraženě. (Když už jsme u toho zaražení, v příštím bodě se k tomu vyjádřím.) Upozornil mě, že holky, jakožto něžnější polovičky, rozhodně nic takového, jako je pot, neznají a že dokonce neprdí a nekakají. Má rada zní, hned na začátku vztahu svému příteli připomeňte vylučovací soustavu. Ať třeba pak není překvapen. 

4. Buďte nápaditá a kreativní 
Ale kde je ta spojitost se zaražením? Hned se k tomu dostanu. Nerada jsem u přítele jedla, neboť se jeho večeře povětšinou skládaly ze smaženého masa, brambor a nějakého sladkého dezertu. Nejde o chuť, to já jím ráda. Jde spíše o to, co po jídle následuje. Nadýmání a případné uvolňování. Dle předchozího bodu jsou ale tyto činnosti passé. A jak bříško opět dostat do ploššího stavu? 
Maskujte: Při spláchnutí. Omluvte se, že si potřebujete zavolat. Využívejte každou volnou minutu, nebo počkejte, až usne. Fantazii se meze nekladou. Nedělejte ovšem chybu jako já a neusínejte první.  
Začátek v 1:01


5. Mějte ráda jeho oblíbeného domácího mazlíčka 
Já nemám ráda kočky. Jejich kočka dostane jídlo pod čumák pokaždé, když začne být na někoho protivná. Ten někdo jsem většinou já a může to být hned po nažrání. Škrábance, kousance, snědená snídaně (Kdy mi z rohlíku vytahala všechen salám.) a v neposlední řadě trapné situace. Po zvolání ,,Beruško?" Jsem naivně zvedla hlavu, abych se v příštím okamžiku dozvěděla, že oslovení nepatřilo mně. Já jsem pořád ,,Marííá". 
post signature

16 comments:

 1. No tak to nemá chybu :DDDDDDD hlavně to s tou soustavou, já se s přítelem znám už skoro rok a půl a když jsme u tý upřímnosti, mam pocit že ani on žádnou nemá :D. Ale ok... třeba zjistím časem :D.
  Kočky taky nesnáším, jsou to zlomyslný mrchy ale o tom potom.... Beruška mě pobavila :D mam radost že máš přítele, snad vám to spolu bude klapat do nekonečna dlouho!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jéééé, díky! :D :)
   Zjistíš, určitě! :D
   jůůů :)))

   Delete
 2. Já nikdy moc nechápala, proč se to s těma tělesnejma smradama a podobně tak hrotilo, a jeste vic mi neslo do hlavy, jak to nekteri zvladaj tak dlouho, mne by to za to nestalo :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mně to za to taky nestojí, chci s tím skoncovat :D

   Delete
 3. Haha, tak tento článek mě rozesmál :D. Ale opravdu :D. Doufám, že Ti to bude klapat nejlíp do konce života! ♥
  http://es-veronica.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 4. Jů, skvělej článek. Tobě a tvé polovičce to spolu moc sluší, opravdu doufám, že vám to vydrží. :)
  Taky se mě často členové rodiny ptají, co já a kluci. Jednoduše i proto, že sestra je v tomhle ohledu mnohem aktivnější. Já mám za sebou dle mého dost konverzací a crushů, ale opravdový vztah jsem ještě nikdy neměla. Psát o těchto věcech je děsně užitečný, protože třeba s nadýmáním mám já vždycky problém, jen prostě holka z vesnice, ne žádná barbína. :D

  Měj se krásně! ♥

  ReplyDelete
  Replies
  1. Díky, díky a díky! :)
   To já mám docela štěstí, že se mí sourozenci v tomhletom moc neangažují. :)
   Já takový článek potřebovala už šíleně dlouho! :D

   Ty taky! ♥

   Delete
 5. Člověk musí být tak jako půl upřímný. To se nesmí toho druhého moc vystrašit. To se tak musí po krocích, ať ho to otupí a pak všechny úchulky lépe vstřebá.

  ReplyDelete
  Replies
  1. To já to beru spíše jako takový pohovor. Pokud zůstane po první vlně upřímnosti, asi už vydrží úplně všechno.

   Delete
 6. Tos napsala skvěle :)) Jako jo, s tím dramatem kolem vylučování by se mělo skoncovat nadobro, o tom žádná i zase když nic se nemá přehánět. Když už je to akutní a není zbytí, je taky dobrej maskovací tip jít se psem nebo "asi mi vypadl v autě mobil" :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Díky moc! :))
   Ten mobil je moc dobrý nápad! :D :))

   Delete
 7. Já sice právě ve vztahu nejsem. Ale když jsem byla, tak jsem byla velmi upřímná. Já to jinak neumím (děkuji ti maminko) :D Takže jsem prostě byla člověk a ne stroj :D A myslím, že to na mě měl rád...věděl, jaká jsem od začátku a to že jsem magor ho vždy rozesmálo. Myslím, že lepší vztah jsem si nemohla představovat jinak :))
  -EVA
  Rainbow Journeys

  ReplyDelete
 8. Jo, pobavila jsem se, což byl asi účel... ale to jako vážně někdo nedokáže představit, že se něžné pohlaví potí a sem tam si prdne? Pfff. :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jo, někdo takový skutečně EXISTUJE! :D
   Hrozný, já vím. -_-

   Delete

Děkuji za každý komentář! :)