Create adventures


Moc ráda si zaznamenávám věci. Ať už jde o klasický diář, který používám do školy, nebo deník, který vždy po dvou měsících snažení se skončí někde zahrabaný pod skříní, nebo si jen tak čmárám.

Už dlouho jsem si chtěla nějakým způsobem zakládat lístky z koncertů a festivalů. Přemýšlela jsem nad klasikou - scrapbook. Ale po usilovném hledání a srovnávání cen jsem dospěla k názoru, že bych si raději koupila prázdnou knihu. A přesně to jsem udělala.

A co je na tom nejlepší? Koupit si ji můžete i vy. Stačí se mrknout SEM a za minimální peníz začít se svou dobrodužnou cestu. Poznamenat si můžete nejlepší skupiny z fesťáků, citáty, visačky od stanů, podepsané kartičky, svoje první karikatury a třeba fotky z plesů. Úplně cokoli.

post signature

28 comments:

 1. Maru, tak tohle nutně potřebuju! :-O Asi dva roky zpátky jsem něco podobného dělala, ale samozřejmě to mojí leností a nestíháním ztroskotalo... Ale vypadá to skvěle!☺

  ReplyDelete
 2. To je pěkný!!
  Já něco takového vedu už asi tři roky, vzniklo to úplně samovolně. Měla jsem notýsek a začala si zapisovat věci jako co mám udělat, co koupit, nalepila jsem tam vstupenku do kina, kreslila obrázky, vypisovala citáty a podobně. A potom jsem si koupila další notes a pokračovala a teď mám A5 černý deník s gumičkou (chtěla jsem něco na způsob velkých spisovatelů nebo tak). Říkám mu Všehoblok a myslím, že jeho největší úspěch spočívá v tom, že jsem si nadala žádná pravidla. Píšu tam doslova úplně cokoli, co chci.
  Jenom je teď už hrozně tlustej, rozevírá se a je těžkej jako, s prominutím, kráva. :D Takže se mi nikdy nechce ho s sebou denně tahat, jenže potom mě zase během dne napadne něco, co bych chtěla zaznamenat a nemám kam. Takže ho stejně tahám. :D
  Taky jsem chtěla o něm udělat článek, jenže jsem moc nevěděla jak a navíc teď to bude zase vypadat, že se opičím. :D :D
  Ale ten tvůj - respektive ta tvá kniha vypadá moc krásně, moc pěkně píšeš a určitě se ti do ní bude krásně zaznamenávat. :) Doufám, že časem třeba zveřejníš nějaké další fotky, hrozně mě baví nakukovat. :)
  Měj se krásně!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jéé, to je ale dlouhý komentář! :)
   Je hrozně pěkný, když si někdo takhle zaznamenává všechny momenty a vzpomínky. Myslím si, že z toho budu nadšená, až knížku otevřu po několika letech. :))
   Udělej článek, já to jako opičení brát nebudu!! :)
   Ty taky! :)

   Delete
 3. Tak to vypadá hodně pěkně! :)

  ReplyDelete
 4. :) dříve se tomu říkalo zápisník a ve skautu jsme ho měly všechny :) dobrý nápad se k tomu vrátit! Když to po sobě člověk čte, tak je to docela fajn vzpomínka.

  trojtecka.blogspot.cz

  ReplyDelete
  Replies
  1. Je to skvělá vzpomínka, která následně směřuje k dalším vzpomínkám. :)

   Delete
 5. Šikula. :) Na niečo také sa dlho odhodlávam aj ja, tak snáď v lete sa k tomu dostanem. :)
  Victoria's secrets

  ReplyDelete
 6. Asi pred rokom alebo možno je tomu aj viac som s niečím podobným aj ja začala. Bohužiaľ som na to trošku zabudla, ale rozhodne je to skvelý nápad a mala by som pokračovať.

  ReplyDelete
  Replies
  1. To je škoda, že jsi přestala. :)) tak snad nás bude tvořit více! :)

   Delete
 7. Tvoje "knížka" vypadá skvěle! :) Já si vytvářím něco podobného, zrovna nedávno jsem o tom psala článek na blogu :)

  Another Dominika

  ReplyDelete
 8. Tohle je tak super! :) Taky miluju zaznamenávání věcí a zápisníky, můj problém je ale nedůslednost a tak u ničeho dlouho nevydržím.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dííky! :)
   U mě je to zcela určitě taky otázka času. :) :D

   Delete
 9. Krásné obrázky/fotky. Jde vidět, že si s diářkama a podobnýma věcma dáváš hodně záležet. Já zase ráda píšu cestovatelské deníky, kde si pak lepím fotky a tak :)

  Piosek

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jojo, to já se u toho vyřádím. :)
   Já toho zas moc neprocestuji, ale snad tam nějaké dobrodužné zážitky taky přibudou. :)

   Delete
 10. Ty jo, takhle pohromadě to vypadá fakt skvěle a hmatatelně to musí být ještě lepší! :) Já si píšu deník a samozřejmě hodně fotím, ale dohromady to až tak nekombinuji, i když to mám do budoucna v plánu, až budu mít jednou tiskárnu a tedy možnost tisknout si dle libovůle fotky. :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Snažím se. :)
   To já tu naší tiskárnu fakt jednou umučím, já tisknu všechno. :D

   Delete
 11. Takovou knihu si chci pořídit a začít tvořit už několik let, bohužel...moje lenost mi to nedovoluje :D Ale Ameriku si rozhodně budu zaznamenávat! :)
  -Eva

  ReplyDelete
 12. Jé to je pěkný! :) Vypadá to vážně skvělě! Asi si něco takovéh také koupím a začnu tvořit. Pak zpětně to musí být fakt skvělá památka. :)
  DENYII

  ReplyDelete
 13. Nad něčím podobným jsem přemýšlela snad celou věčnost, už si něco podobného vedu, ale jenom ohledně One Direction, teď, díky tobě, pravděpodobně začnu i s něčím o sobě. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jéé, tak to mě moc těší! :)) Přeju hodně štěstí. :)

   Delete
 14. Moc pěkný nápad a článek!

  ReplyDelete

Děkuji za každý komentář! :)