#01


Mám toho ve škole dost. A všichni pro jednou litujou jenom vysokoškoláky. Na nás, středoškoláky, si během pololetí nevzpomene nikdo, protože zkouškové zní přeci o něco nebezpečněji než hodně písemek a zkoušení najednou. Protože hodně písemek a zkoušení najednou máme takřka neustále. A proto není žádné slitování u rodičů, když toho je jednou za čas trochu víc.

Avšak je prima, když si stresování během pololetí trochu zpříjemníte. Vyrazila jsem tudíž do Prahy, kde jsem strávila pěkné tři dny. Sice jsem měla s sebou sbalené učení, na které jsem chtěla alespoň chvilku kouknout, ale skončilo to tím, že jsem na něj opravdu jenom koukala. (Jak si tak pěkně leží na dně tašky.) A nelituji toho. Výčitky se nedostavily, stejně tak svědomí zůstává překvapivě zticha. 

Maličkosti, které mi udělaly za tři dny radost:
Výborná zmrzlina (Ovocný Světozor)
Tři krásné bílé růže
Východ slunce z Divoké Šárky
Povedená oslava narozenin
Setkání po třech letech s Viktorem
M.
Náhodné potkání kamaráda z německého projektu
Dobře utracené peníze

Zatím nemám moc nápadů, co se focení týče, ale určitě bych se chtěla držet toho pohádkového světa. Chtěla bych se také naučit více pracovat s photoshopem a dodávat tak fotkám na kouzelnosti, ale k tomu bych ty fotky nejdříve musela udělat. haha. Vůbec nečtu, což mě mrzí ještě o něco víc, než má fotografická neaktivita, protože mi začíná chátrat slovní zásoba a někdy udělám až nekřesťanské gramatické chyby. A to se na budoucí doktorku českého jazyka nehodí.
Čím jste si v poslední době udělali radost vy?

post signature

18 comments:

 1. Mám testů stejně během celého roku. Vždycky týden klid, pak třeba sedm test, klid, test, klid, test... A tak mě pololetí nikdy tolik nevezme. Protože i když se chci učit, stejně místo toho čtu nebo spím. Asi jsem se odnaučila si z toho něco dělat a zkouškové na vejšce mě asi děsí víc než pololetí ve škole :-D. Ale v těch fotkách nahoře je moc příjemná nálada. Teplo a radost. :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Já se právě musím naučit se z toho tak moc nestresovat. Protože ze z toho jinak zblázním. :D :)
   :))

   Delete
 2. Zmrzka ze Světozoru nemá chybu, když jsem v létě v Praze, moje kroky vedou vždycky tam :D

  ReplyDelete
 3. Krásný§ Já se na vysokou chystám od září a no... když mi o tom vypráví kamarád, tak si to ještě rozmejšlim :D Výhodou myslim je, že jsem měla dost náročnou střední, takže to snad nebude tak nějak problem. Ty se budeš chystat na výšku? :)
  Fotky jsou krásný!!! Ses měla stavit :(.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jééé, to mě vůbec nenapadlo, že bychom se mohly vidět :( Hele, až pojedu znovu, což by mělo být za chvilku, dám vědět a sejdem se:))
   Ty to tam zvládneš levou zadní. ;)
   Díky:)

   Delete
 4. Krásné západy, nejprve! :)
  Takové milé radosti, to se mi líbí. Taky ráda potkávám kamarády a lidi, s nimiž si mám co říct. :) Jinak plánuji další nemalé radosti, tak se tu nebudu tolik rozkecávat. :D
  Taky bych se chtěla naučit ani ne tak s photoshopem, jako s foťákem samotným. Bude to v březnu rok, co ho mám, a ještě jsem neotevřela tu příručku k tomu. Přitom bych se tím určitě naučila využívat víc možností. :)
  Hodně štěstí ;)

  PS: Jak dopadlo pololetí? :D :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. To jsou východy. ^^ ale děkuji!
   Už se těším na tvé radosti. :)

   Pololetí... to, dvakrát za dobře a dvojky už se nepočítají. :D co ty? :)

   Delete
 5. Opravdu krásné fotky! :)
  A líbí se mi, jak si vypisuješ ty maličkosti. ;)
  Myslím, že je moc fajn tohle dělat, protože to dělá člověku hroznou radost si to zpětně pročítat. tedy aspoň mně ano. :)
  Moc se těším na nějaké tvé další fotografie!

  ReplyDelete
 6. Jé, tak přeju hodně štěstí, ať vše dobře dopadne! :) taky bych už potřebovala odjet na pár dní do Prahy, už se mi stýská po světozoru a if café :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuju moc! :)
   To mně právě vyhovuje, že jsem tam opravdu jen výjimečně. Takhle mě Praha nikdy nepřestane udivovat:)

   Delete
 7. Já s tebou soucítím a to mám po vysoké škole! :) Ono ani jedno není jednoduché, ale jak říkáš, člověk si to musí umět zpříjemnit. A přeju hodně štěstí!

  PS: Díky za tip na zmrzlinu, v létě tam určitě vyrazím! :)
  Lucka www.sleepy-cat.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuji moc!:)
   život by za nic nestál, kdybychom si neuměli udělat radost. :)

   Vyraž, je vynikající! :)

   Delete
 8. Ovocný světozor je prostě dobrota a Myšák...mňaaaaaaaaaaaaam :D ♥
  www.plesatazpevacka.blogspot.cz

  ReplyDelete

Děkuji za každý komentář! :)