Proč, jak, kdy a kde?

Zdravím, drazí čtenáři!
Je to už nějaká doba (sakra, to je teda doba), kdy jsem Vás tady na blogu naposledy vítala. V dnešním článku (opět informativním a tím pádem zcela nezajímavým) bych Vám chtěla vysvětlit, proč tomu tak bylo, jak jsem se při tom cítila a jak moc jsem byla za svou blogovací neaktivitu aktivní ve světě plném písemek, stresu a kávy. (Spoiler na článek)

PÍSEMKY
aneb Cesta do blázince
Asi jsem o sobě zjistila, že jsem ten typ člověka, co se rád sebepoškozuje. Jinak bych si svůj červen nedokázala rozumně vysvětlit. To máte tak. Chcete strávit devět měsíců nicneděláním, docela se Vám to i daří, ale pak přijde realita a ocitnete se opět v kolotoči učení, stresu a kávy, akorát třikrát rychlejším. A nejhorší je, že Vám nikdo nepodá blinkací pytlík, tudíž máte dvě možnosti. a) Zkusíte se nepoblít. b) Prostě to hodíte někomu na plot. A jelikož jsem opravdu nechtěla být čuně, zkoušela jsem to v sobě zadržet. (Pokud by někdo nepochopil mou metaforu: Vrátila jsem se z Německa do Čech, čekalo mě na začátku června 28 písemek a já je musela dopsat, jinak bych opakovala ročník. To vše by Vám došlo, kdybyste mě sledovali na facebookové stránce.)

Taky bych k tomu mohla pro závažnost situace přidat, že jsem si nadvakrát zlomila nohu, vykloubila rameno a zajela své první zvíře při autoškole, kterou momentálně absolvuji. (Nebojte, zatím jsem bez skóre, co se sražení fyzické bytosti týče) Ale to by nebyla pravda, takže se můj velkolepý důvod (výmluva) pro absenci článků a jakékoli aktivity týká jen a jen vzdělávání se. Ale teď si určitě říkáte: ,,Jak to, že píše článek, když se má učit?" Odpověď je jednodušší, než byste možná čekali: Mám to za sebou! Měsíc utrpení, neprospaných nocí (fakt jsem někdy nespala), kávy, následného bolení břicha, stresu, že možná propadnu, radosti, když jsem dostala lepší známku, než jsem čekala, a nakonec lhostejnosti, protože jsem všeho měla dost a nezáleželo mi na průměru, ale na prospěchu. Mohu tedy oficiálně a s hrdostí říci, že pokračuji ne/úspěšně do třeťáku! 

A CO TO ZNAMENÁ PRO VÁS?
aneb Zase Vás začnu otravovat
Mám na prázdniny domluvenou svou první brigádu, ze které bych si chtěla konečně pořídit vlastní zrcadlovku, s kterou bych úžasně fotila knížky a natáčela pro Vás videa. Taky mám v plánu nakoupit spoustu knížek, ze kterých něco vyberu na epickou soutěž, kterou už také promýšlím, aby se Vám líbila, a mám toho v hlavě hrozně moc. Ale všechno po pořádku. A taky jsem se Vás chtěla na něco zeptat. Proto na konci článku ojevíte odkaz na dotazník, ve kterém se ptám na různé otázky, co se blogu, článků, designu týče. (Byla bych moc ráda, kdybyste mu věnovali trochu pozornosti. On si jinak moc zábavy neužije.)

A co články? Na seznamu stojí recenze na audioknihu Muž jménem Ove, na kterou se už hrozně těším. Dále tu máme narozeninový článek, který snad stihnu dopsat. (Chystám se to pojmout formou fejetonu.) Dále tématické články k létu, možná později zápisky z brigády, čeká Vás toho tedy víc než dost. A také se možná objeví nová rubrika! Bylo by fajn, kdyby mi vydržela co nejdéle, protože se mi zdá, že nikdo podobnou formu článku nemá, a Vás by to mohlo bavit. Tak snad to vyjde.

Tím bych chtěla dnešní informačku ukončit. Chtěla jsem Vám pouze dát vědět, co se dělo, než se do toho opět společně vrhneme. Připomínám, že by mi určitě pomohlo, pokud byste vyplnili dotazník. :) No a jinak.... Jsem moc ráda zpátky!

DOTAZNÍK
post signature

No comments:

Post a Comment

Děkuji za každý komentář! :)