Mí Marvel hrdinové v blogosféře

Zdravím, drazí čtenáři!
Už Vám mohlo dozajista docvaknout, že tak originální články s krásnými fotkami, vždy se super nápadem a skvělým humorem, jako mám já, se nepíšou za deset minut. A že nejsou vždycky z mé šikovné hlavy. (Kecám) Mou největší inspirací krom Pinterestu a weheartit jsou blogy ostatních blogerů/blogerek. Zkusím tedy napsat kratší seznam blogů, které mě inspirují a čím mě inspirují. A seznam budu dozajista nadále i rozšiřovat!
What Jane Read
Dříve také známo jako U Margarety je mým oblíbeným blogem už... už dlouho. Zřejmě už od mých blogerských začátků. Pamatovala jsem si ji hlavně díky Katce z Blog Brabikate. Spolu tvoří takovou mou oblíbenou knižní dvojku, na jejichž články se pořád moc těším! Janči blog mám ráda především kvůli jejím fotkám! Ty jsou krásné, epické, originální, zkrátka samá pozitiva. A samo sebou, má moc hezké recenze. Takže pokud jste o Janě ještě neslyšeli, zřejmě nemáte o knižní blogosféře ani tucha, nebo... Jste měli doposud neuvěřitelnou smůlu. Tak určitě nezapomeňte mrknout. (Zním jako hrozný šplhoun..)

Hewkii
Můj oblíbenec už od úplného začátku mé blogerské kariéry. To jsem byla ještě na blog.cz a to už je hodně dávno, vážení. Hewkii je zas něco úplně jiného. Píše vtipné (ne)pravdivé články o svém životě a rodině, přítelkyni. A já jeho články naprosto zbožňuji. A když po nějaké době stalkování a komentování zanechal komentář i u mě, byla jsem v sedmém nebi. Bohužel je už nějakou dobu neaktivní a mě to hrozně mrzí, protože jeho příspěvky mi vždycky zlepšily den. (A je osvědčené, že články můžete číst pořád a pořád dokola.)

Rozverný Fabulačník
A protože Hewkii stávkuje, musela jsem si najít někoho, kdo se stane jeho prozatímním zástupcem. Tzn. Blog, který píše muž. Jak je možné, že je taková převaha ženskejch? Nic-mé-ně. Články a recenze mě moc baví a myslím si, že dlouhou dobu bavit budou. Zatím si nedovolím ještě moc popisovat, na mém seznamu vzorů je čerstvým zelenáčem.

VINTAGE BLOG
Kdo nemá rád pohodovou neděli, že? A proč nezačít nějakým milým článek, který Vám i třeba přes zataženou oblohu projasní den? Vítejte u Vivi. U nejpohodovějšího člověka, kterého znám. Má vkus, má styl a všechno pro to, aby Vám vykouzlila úsměv na tváři. A při čtení jejích článků si vždycky připadám jako její dobrá kamarádka.

Knižní přátelství 
A když už jsme u toho milého, nemohu opomenout Verunku, kterou, pravda, jsem začala pravidelně sledovat a komentovat pár týdnů zpátky, tudíž né moc dlouho. Veškeré její články jsou psané s takovou lehkostí a elegancí, že mám pokaždé chuť na jemné, vanilkové cappuccino (nechápu svoje chutě). Přičemž se musím přitrouble usmívat a žasnout nad tím, jaký má Verča cit pro detail. Protože její fotky knih! To je panečku něco.Je to krátké, co si nalhávat, ale nesmíte zapomenout, že tento článek bude postupem času stále růst. Je samozřejmé, že sleduji mnohem více blogů, ale u těchto mých favoritů většinou nepřeskočím ani jeden článek. Jsou mými Marvel hrdiny v blogosféře a pokud děláte tu hroznou chybu a nesledujete je, nebo hůř, vůbec je neznáte, máte přesně pět vteřin na to, abyste to napravili. Pět, čtyři, tři... 


Znáte mé hrdiny? A jací jsou vaši?

post signature

6 comments:

 1. Kromě Hewkiiho znám všechny a taktéž bych je zařadila mezi mé oblíbené blogery, které rozhodně stojí za to sledovat a inspirovat se jimi. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak to je super! :)
   Tak víš, co musíš udělat. ;)

   Delete
 2. Spomínané blogy vôbec nepoznám (hanba mi), takže ti Maruško moc ďakujem za skvelú inšpiráciu :)

  ReplyDelete
 3. Och, velmi mě těší, že jsem v takové vybraně společnosti. Budu se i nadále snažit nástrahám života čelit s úsměvem a hlavně perem v ruce.

  Já mám většinou rád mrtvé blogy. Nemám na nich rád úplně tu mrtvolnost, ale spíše skutečnost, že jakmile si nějaký blog oblíbím, tak velmi rychle zanikne. Tj. mé lásce je dobré se vyhýbat! Hodně jsem měl rád http://thefoolatschool.blogspot.cz/ (nyní velmi málo článků). A spíše než něco odbornějšího (jako recenze) mám radši takové to plkání o životě.

  U tebe se mi třeba líbí, že máš videa, což mi přijde velmi odvážné. Sám něco podobného chystám, ale zatím velmi snová budoucnost. A taky máš nahoře fotku s úžasným výrazem :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ech, nemáš vůbec zač:)
   Ať tě ani nenapadne si to taky nějak oblíbit, jasný? Ani trochu. :D

   Já byla vždycky takovej Nebojsa. A narcis, co se cpal před každou kameru.
   Snažila jsem se. ^^

   Delete

Děkuji za každý komentář! :)