(Nejen) knižní vykecávačka #7 | leden

Zdravím, drazí čtenáři!
Je tu další konec měsíce, což znamená další vykecávačku. První měsíc v roce nebyl úplně nejhorší, ale taky mohl být lepší. (Což znamená, že sníh mohl vydržet alespoň týden.) Nebo si toho přeju přeci jenom moc? A co všechno jsem za měsíc stihla, nestihla, naplánovala a zažila? Pojďte se mrknout.
Měsíc předsevzetí
Nojó, nojó, taky jsem se jim nevyhnula. Pár (set) jsem si jich dala, ale žádná nedodržela. A vůbec mě to nepřekvapuje. Protože jsem tak nehorázně liná osoba, až to hezké není, ale nějak se to stalo součástí mě samotné. A máme se přeci milovat takoví, jací jsme, ne? ANO. (Sakra, to je ale hrozná výmluva.) Zkráceně: Nedodržela jsem nic. Krom toho, že omezím recenze, to se mi docela daří. Potlesk pro Maru.

Filmový maniak
Zas a znovu. Krom mých normálních seriálů, které sleduji a kterých je asi stopadesátpět, jsem začala koukat i na Teen Wolf. Proč? Protože tam hraje můj nový (platonický) manžel, kterého jsem Vám přednedávnem představila, Dylan O'Brien. Plus jsem zkoukla nějaké filmy, které Vám opět vypíšu, abyste měli přehled, popřípadě nějakou inspiraci, co si pustit o dlouhých (osamocených) večerech:
 • Into The Woods - slabých 65%
 • The Judge - 100%
 • My Big Hero 6 - 100%
 • Hobit - Bitva pěti armád - 100%
 • Životopis; Robert Downey Jr. - 100%
umělecká / první Vogue & Starbucks / Albertík / selfie v Berlíně / druhá / moje umělecké dílo / zdravé mlsání / RITUALS <3

A co se čtení týče?
Jsem nehorázná ostuda. Jelikož nemám tolik času, kolik bych si přála, tak čtu knihy pouze ke společnému čtení, přičemž jsem asi tak měsíc pozadu... Stydím se. Hodně. Ale alespoň jsem se díky Cathy & Terry k Nástrojům dokopala, jinak bych se k nim dostala asi až... příští rok. A novinka! V červnu si hodlám k narozkám nakoupit anglické knihy z Bookdepository.com A bude to super-velký nákup. Alespoň v to doufám. ^^

Chystá se...
Video. Neprozradím Vám název, neprozradím nic. Bude to překvápko, které ALE souvisí s knihami. Zase menší pokus o něco. Vím, že netočím pravidelně, i když si to moc přeji, ale když nejsou nápady, nejsou videa. A chvástačky nebo Týden s knížkou? To není nic pro mě. :) A taky se chystá velké šetření na foťák, který bych si přála dostat k plnoletým narozeninám. A je to tento krasavec. Co na něj říkáte? Máte s ním zkušenosti? Btw, co říkáte na design? Lepší, horší?

Jinak jsem navštívila krásný Berlín, seznámila Vás se svými trapárnami, na které jsou možná trochu stará, představila Vám moje manžely, natočila, jak ve zkratce vypadá můj dvouškolní život a zrecenzovala Ententýky, které mě velice mile překvapily. To by bylo z mých článků všechno a my jsme se tak dostali na konec první vykecávačky roku 2015. Otázka na konec:

Jak vypadal Váš první měsíc '15? A jak jste dopadli s předsevzetími?
post signature

17 comments:

 1. Můj měsíc byl hodně líný, ale zase jsem zvládla své první zkouškové a teď si vychutnám poslední zbytek volna :-) Skills of Art

  ReplyDelete
  Replies
  1. Gratuluji!! :)
   Tak to přeji hezký zbytek volna! :)

   Delete
 2. Já už si předsevzetí raději nedávám, protože se znám a vím, že nedodržím ani ň :D Jinak leden byl kvůli zkouškovému docela neslavný, naštěstí už je to za mnou a mohu si v klidu vegetit :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Já se nikdy nepoučím. :D
   Tak i tobě velká greatulace:)

   Delete
 3. Čtení teď taky trochu zanedbávám, ale přitom mám 23 knížky rozečtené - to jsem neměla dělat, vždy číst jen jednu knížku! :D
  Docela mě zarazilo, že u Into the Woods máš jen 65%, protože na ten film jsem fakt zvědavá.. The Judger chci taky zhlédnout a těch 100%, no, díky tomu se na to ještě víc těším :) A rozhodně se podívám na dokument Robert Downey Jr. - nevěděla jsem, že ten dokument existuje, takže jsem ráda, žes to sem dala, protože jeho jako herce i jako osobnost mám fakt ráda..

  ReplyDelete
  Replies
  1. Od Into The Woods jsem toho čekala daleko vic. :) ještě k tomu, že tam hraje muj oblíbeny Johnny Depp. :)
   rozhodne podivej. :)) já ho miluju ♥♡

   Delete
 4. Leden je vždycky kratší kvůli škole. Musíš to brát takhle, a ne, žes nic nedělala :D
  Na předsevzetí máš dalších jedenáct měsíců, na to nezapomínej. Ono asi není úplně lehké plnit všechna předsevzetí hned od začátku. Musíš se do toho nějak dostat a pak už to ani předsevzetí nebudou, bude to něco samozřejmého.
  Počkej, ty ses do teď nekoukala na Teen Wolf? Já jsem myslela, že jo. :D Hobbit se ti asi hodně líbil, že? :)
  Z bookdepository jsem si ještě nikdy knížky neobjednávala, vždycky chci, ale nakonec si je koupím v Barvičovi. Už máš představu, jaký knížky si koupíš? Asi jich bude hodně hodně hodně, co? :D
  Na to video už se strašně moc těším!!!
  Jo a design je bombastickej.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Máš pravdu:) mám dalších 11 měsíců ^^ ale nesmím se do toho nutit, jinak to bude o ničem.. Děkuju! :)
   Nekoukala. :D koukám na další 65456 jiné, ale TW ještě ne, teda už jo a je to aaawww :3 Hobit byl dokonalej <3
   Bude jich víc než jen hodně, hodně, hodně. :D Ale jasný mám už pár knih od youtuberů. :)
   Fakt? *-*
   Díky!! :)

   Delete
 5. Já měla leden v klidu, ve škole to nebyl zase takový blázinec a vyzkoušela jsem hot yogu, která je úžasná. Psala jsem i o ní na blog :)

  http://life-by-mrsjagr.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 6. Moc pěkný článek a šíleně moc se těším na video.. hlavně, když v poslední době jsem se o knihy začala více zajímat :)

  ReplyDelete
 7. Jsem zvědavá na ten tvůj mega velký nákup! :)

  PS: U mě na blogu právě probíhá GIVEAWAY!:)

  ReplyDelete
 8. boží fotky, slečno :) tvůj blog se mi vážně zalíbil :)

  ReplyDelete
 9. Tak to já v Teen wolf miluji Dereka ♥

  ReplyDelete

Děkuji za každý komentář! :)