Maruška v Deutschlandu | Maska a Dunaj?

Zdravím Vás, drazí čitatelé! 

Budete se tomu divit, ale já mám pro Vás přichystanou další várku fotek, které fotila tady slečna Míša, která se mnou sdílí jeden dům v Deutschlandu. (A o které píši snad již po milionté.) Ani nevíte, jak je super se vyblbnout u focení! Já, jakožto naprosto neschopný model, se nemusím ani pokoušet o všelijaké vtipy, nějak vznikají mým pózováním samy. Ale teď už k fotkám.

První várka vznikala u břehu Dunaje, kde to bylo naprosto kouzelné! Ani jsem netušila, že tady máme takové krásné místo! (Už jsem si samozřejmě plánovala, jak tam budu celé dny číst, že?) Druhá část vznikla okolo půl osmé ráno v neděli, kdy jsme chtěly stihnout východ slunce. Den předtím jsem našly v Kika papírovou masku a o nápad bylo vystaráno. Trochu jsem se sama sebe děsila, ale šátek Jacka Danielse a k tomu kytičkované kalhoty strach trochu zmírnily. Snad se budou fotky líbit!
A moje osobně nejoblíbenější!
@Michaela Reitingerová ODKAZ NA RAJČE
post signature

6 comments:

 1. Krááásne fotky :) To miesto pri vode je pekné, určite by sa mi tam páčilo :)

  ReplyDelete
 2. Wow! Vážně luxusní fotky, všude ti to moc sluší:))
  Věřím, že u Dunaje to musí být krásné:)

  ReplyDelete
 3. úplne super fotky, ten nápad s maskou znel super ale keď som to uvidela som si skoro cvrkla do gatí :D strašidelné to je. ale pekné, ne že ne. dunaj je úžasný, ale určite musí byť v nemecku stokrát krajší :D :(

  ReplyDelete
 4. Tak tohle jsou hodně pěkné fotky! Jaltože máš tílko Nirvany? Já chci taky! :D

  ReplyDelete

Děkuji za každý komentář! :)