Sunday tips | automatický podpis

Nestíhám a nestačím, drazí čtenáři mého (po designové stránce opět nového) blogu!Dnes jsem si pro Vás v SUNDAY TIPS připravila poněkud kratší článek, který se bude týkat opět blogovacích rad, zavítáme do vod podpisů! Určitě si někteří všimli, že nějakou dobu se mi na konci článku objevuje podpis. A že to není vložený obrázek. Ukážu Vám, jak si ho nastavit, upravit, vložit.

Je to opravdu šíleně jednoduché a zvládne to každý! Dnes si nebudeme hrát s html, ani s žádnými podobnými věcmi. Všechno, co je potřeba udělat, je zajít do karty nastavení > podkarty Příspěvky a komentáře.Tam na nás čeká šablona příspěvku a pravděpodobně prázdné textové pole. Do textového pole vložíme tento kód:


Místo xxx doplníme adresu obrázku, který místo podpisu použijeme, ale pamatujte, že musí končit příponou .png, .img. Nepřeháněla bych to s velikostí, nebo barvami. Také jedno důležité upozornění. Pokud nemáte bílé pozadí jako já, musí váš obrázek zůstat transparentní (průhledný), a jenom podpis musí být vidět. (Poté by to nevypadalo moc hezky.) 
Pokud byste také chtěli umístit podpis na určitou pozici, stačí celý kód uzavřít do závorek. Buď <left nebo center nebo right> ... kód... </left nebo /center nebo /right>  Podpis by se měl následně zobrazot v každém nadcházejícím příspěvku. (V minulých bohužel nebude.)
Doufám, že jsem Vám pomohla! (Všechny další tipy, které byste tu uvítali do budoucna mi, prosím, sdělte do komentářů.)
post signature

6 comments:

 1. Ty jo, tak to zkusím i já, jakožto desingové dřevo! :D :)

  ReplyDelete
 2. Mmm dobrý nápad, já ho kdysi přidávala jen ručně :)

  ReplyDelete
 3. Super nápad, určitě zkusím

  ReplyDelete
 4. Já ke všemu vždycky napíšu, že to zkusím, ale stejně jsem líná a vyprdnu se na to :D Ale je to dobrý tip, někdo to určitě využije :)

  ReplyDelete
 5. Dobrý tip, jdu to vyzkoušet, protože na podpis často zapomínám :D

  ReplyDelete

Děkuji za každý komentář! :)