(nejen) knižní vykecávačka #3

Hélou!
Máme tady oficiálně prázdniny a já se oficiálně nudím. Není to tím, že bych neměla co číst, nebo co dělat, ale je to vina počasí! Vždycky, když se řekne léto, vybavím si děsné horko a sluníčko na obloze. Letos je to pěkná mizérie. Sluníčko se sice na chvíli ukáže, chvíli zahřeje, ale poté se schová a už se celý den neukáže. Já pak trpím depresemi.


Novinky?
Zájezd do Deggendorfu
Ve středu si poprvé pojedu prohlédnout mou novou školu a seznámím se s mou rodinou na školní rok 2014/2015. Neskutečně se těším! Akorát se bojím chvíle, kdy nás bude učitelka představovat naší nové třídě a my budeme o sobě chvilku mluvit. (V rodině budu s jednou holkou z Budějovic.) Budu doufat, že udělám co nejlepší dojem. Snad.

První zelený knižní sraz v Plzni
Když mi přišel milý mail od laurdes, zda bych se náhodou nechtěla zúčastnit tohoto srazu, žasla jsem nad tím, že mě vůbec zná. (Stále se považuji za takový nevýrazný blog v knižním vesmíru.) Nó, takže kdyby někdo měl cestu kolem Plzně 14.7. tak ho tam vřele všichni přivítáme. (Já sice ještě na 100% nevím, zda přijedu, ale zatím jedu.) A když už tam přijdete, tak nezapomeňte na mňaminky, ráda ochutnám.

Nové čtení u Katie
A jako bych toho neměla přes léto dost, co se čtení týče, rozhodla jsem se zapojit ještě do "výzvy" u mé milované spolužačky Katie, kterou jistě už všichni dobře znáte, že? Základní článek Vám vše dovyjasní a vy se v neděli můžete těšit na první report na toto téma. (Snad. Jelikož nevím, zda stihnu přečíst do té doby nějakou detektivku, kterou jsem si dala za cíl.)


Nové závislosti
Písničky
Taky jisto jistě máte období, kdy si poslechnete nějakou písničku a od té doby ji máte neustále v hlavě, pouštíte si ji pořád a pořád dokola, přičemž čekáte na ten moment, kdy se vám už přestane líbit, ale ta chvíle jaksi pořád nepřichází? A když ano, tak přesně víte, jak se momentálně cítím. A abych v tom nebyla sama, představím vám ty písničky a třeba se chytnete taky.

...
Zdravý životní styl
Snažím se a cvičím, což by pro vás mohlo znít trochu neuvěřitelně, ale je to tak. Sice se pak nemůžu vůbec smát, jak mě bolí břicho, ale snad si na tu bolest zvyknu. A ještě něco! Jím ovesnou kaši. A je to opravdu blivajs. Takže to bude také o zvyku. Mimochodem - cvičím především podle tohoto a tohoto videa, kdyby se někdo chtěl přidat.

Knižní vesmír
Co mě čeká a nemine?
Recenze na Psychiatra, který se mi nechce ne a ne dočíst, ale snad ho zmáknu, protože si chci dát re-reading Eldestu, jelikož se hodlám vrhnout na třetí díl série Dračích jezdců a také mě mimoto láká Katka Petrusová a její Nebezpečná láska. Mám ohromnou chuť si za peníze, které jsem dostala k narozeninám, koupit celý komplet VA, ale také mám vyhlídnuté super oblečení, které bych si chtěla na léto pořídit, tudíž... Jsem v depresi. Jak jinak. 

A jak to bude se zápisníčkem?
V nějakém příspěvku jsem psala, už si nejsem jistá v jakém, že se chci vrhnout na tvoření zápisníčku, kam bych si zaznamenala veškeré mé poznámky, co se knížek týče. Recenze, zásilky, citáty, spolupráce, zkrátka všechno možné. Upřímně? Ještě jsem se na to ani nepodívala, ale snad se někdy přinutím, protože je to opravdu fájn nápad. Chcete pak vidět hotové dílo?

A to by bylo k dnešní vykecávačce všechno. Když se to vezme kolem a kolem, vlastně jsem se vůbec nezměnila, když jsem se přehoupla do skupiny sedmnáctiletých lidí. Docela mě děsí fakt, že se jedná o můj poslední dětský rok, ale jak já se znám, těch dětských let bude ještě dost a dost.

Jak si zatím užíváte prázdniny?

No comments:

Post a Comment

Děkuji za každý komentář! :)