...a pošle ji do lázní...

Zrovna jsem si říkala, že už by bylo načase, abych přidala nějaký ten ne-recenzový příspěvek, protože, když jsem tento blog zakládala, nechtěla jsem, aby byl zaměřený pouze na jedno téma. A proto vám dnes přináším článek z mého absolutně nezajímvého života tady v lázních. (Kdo by nevěděl, nacházím se v Janských Lázní v Krkonoších.) A možná pár fotek..?


Čtení, knížky, učení
Určitě potěším mnohé z vás, když řeknu, že mám hrozně moc času na čtení, že? Žádná škola, pokud se tedy nepočítá hafo příkladů, které mi zadala naše milovaná matikářka, jinak opět dostanu "enko". Ale škola v České republice pro mě tímto na rok končí, jelikož příští rok nastupuji na jeden rok do Německa, kam se neuvěřitelně těším! :)
Mám s sebou V pasti, dále Percy Jackson: Poslední z bohů, a pak tu mám na další měsíc komplet Narnie, kterým se kochám snad každou minutu a půl, protože je to můj úplně první komplet a já jsem z něho na větvi, jak jinak. A potom mi z Knihcentra přišel Psychiatr, kterým po nějaké době opět přeruším řadu YA recenzí.

Lázně
Je to tu báječné a krásné a pohodové! Mám na pokoji dvě holčiny, kterým je všem 16+, takže máme všichni v pokoji vycházky a chodíme společně ven. 7. června tu probíhalo slavností zahájení lázeňské sezóny, které jsme si s holkama, jak se patří, užily. Kamarád mi dokonce koupil krásný řetízek se želvičkou a pak jsem měla XXL klobásu, kterou jsem bohužel nestačila vyfotit, protože byla za chvilku pryč. Chodím plavat, na masáže, do vířivky, cvičím a spím. Tento rok jsem si nechala dát redukční stravu, tudíž někdy i umírám hlady, ale co se pro pěknou postavu do plavek neudělá, že?

A jelikož po večerech koukáme na filmy, chtěla jsem se Vás zeptat, zda neznáte nějaké dobré komedie/horory, které bychom si popřípadě pustili? Docela rychle se nám totiž krátí seznam filmů..A co vy? Už se taky tak neskutečně těšíte na prázdniny?

CONVERSATION

0 komentářů:

Post a Comment

Děkuji za každý komentář! :)