(nejen) knižní vykecávačka #2


 • Něco je se mnou divně. Nemám vůbec chuť psát články. A vůbec netuším proč. Ale vlastně vím! Neskutečně mě štve můj notebook. Zkrátka má tendence neustále se vypínat. (abyste věděli, tento článek píšu již podruhé. Proč? Zkuste hádat.) Prostě píšu článek, čtu si článek, koukám na videa, film nebo já nevím, co se tady na internetu dá všechno dělat, najednou sek, černá obrazovka, vypnuto. Vždycky se musím pořádně nadechnout, pak vydechnout, zavřít notebook a jít si číst. Už jsem rodičům lehce naznačila, že ke své práci, potřebuju pořádný notebook, a že tento už pomalu odchází do důchodu. Ano, psaní recenzí je práce. Strávím u toho hrozně moc času, je to práce. Ano, mé myšlenky jsou mnohdy ostatními lidmi nepochopeny.
 • ALE! Snad se to změní. Pokud bych si tedy ve škole opravila tu příšernou fyziku, kterou neustále hatuju na twitteru, tak bych mohla mít vyznamenání, a to by bylo, abych ten notebook nedostala. Když pořádně poprosím, abych ho dostala k narozeninám. Ale já si chtěla přát foťák, sakra...
 • Tak či tak, neustále se rozhoduji pro ten správný design. Ten, co mám momentálně, je absolutně boží, miluju ho, ale tak nějak to pořád není ono. Zatím ho tu nechám, pašáka, ale v blízké době, pokud se tedy ten křáp nerozhodne úplně ztroskotat, tak bych snad provedla další změny.
 • Co čtu? Poslední díl série Legenda, který je tak hrozně moc parádní, že na konci knížky snad budu brečet. Po víkendu, nebo už o víkendu se tu objeví recenze na celou sérii, kde si budete moc přečíst mé pocity ze série, kritiku a všechno, co k recenzím patří.
 • Jou, vyhrála jsem knížku!
 • A ne, na první máj mě nikdo nepolíbil. (Ještě) Asi poprosím bratra, aby mi dal sourozeneckou pusu na tvář, abych neuschla, i když to asi nehrozí po Velikonocích, kdy jsem si nemohla ani sednout, jak jsem měla fialový zadek. Opravdu MILUJU Velikonoce, vážně...
 • Asi natočím video v blízké době s mým bráchou. Bude to Not my arms challenge, takže se ohromně těším!
 • V pondělí 28.04.2014 jsem byla běhat. Bratr za mnou běhal s klackem v ruce a kdykoli, kdy jsem běhat přestala, by mě přetáhl. Naštěstí jsem mohla běhat i pomalu. A ne, nechápu, proč někteří lidé běhají dobrovolně. Ne, nechápu. Byla jsem jak vyflusnutá a celá zpocená a bolely mě nohy. A bratr se mi smál. Jo.
 • A v pátek 25.04.2014 jsem byla poprvé v Levných Knihách a koupila jsem si knížku Bestseller za dvacet korun!
A to by bylo všechno z mého nudného života. Řekněte mi prosím, že nejsem sama, kdo je na prvního máje sám. Chtěla jsem původně jet na Petřín a udělat selfie mezi těmi šťastnými párečky, ale nakonec jedeme do Liberce, takže z toho nic nebude. Achjo...

16 comments:

 1. Nejsi sama, neboj... :) Nás co nejspíš uschneme je tu víc! ;) Na video se těším! :)

  ReplyDelete
 2. Ale bože, povery, ja im neverím :) Mnoho rokov som bola na 1.mája sama a neuschla som :)
  séria Legenda je skvelá, myslím, že tak by sa mali písať dystópie :)

  ReplyDelete
 3. Taky mě deptá notebook mrcha nevypíná se, ale zásek vždycky a všechno se to vypne a vyhodí grrr :D Co to bude za video?! :D A to tvoříš obrázky Ty z fotek?! Luxus!!! :) A Bestseller chci taky, u nás nebyl, tak možná až se teď vrátím! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Not my arms challenge. :) Děkuji!! :)

   Delete
 4. Ach, sa pobozkám zo zrkadlom :D sa bude to.. :D
  Nerob si starosti :)
  Jáááj no starosti s notebookom bývajú nervydrásajúce :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ano, bývají. :)
   Ale mně se pak ho nechce mejt. :D

   Delete
 5. Já dostala notebook k Vánocům, předtím to bylo taky příšerný, takže s tebou naprosto soucítím.
  A Bestseller mi půjčíš! Stejně mi vděčíš za to, že si do Levných knih šla:-)

  ReplyDelete
 6. S tým notebookom ma to veľmi mrzí. Môj tiež prednedávnom prestal pracovať, ale našťastie ho opravili, takže ho mám späť ako nový :) Mne sa u teba na blogu páči, celý dizajn je veľmi zaujímavý. A na recenziu sa teším, ako vždy na každý článok!

  ReplyDelete
 7. Mě to notebook dělá, ale vypozorovala, že se asi přehřívá. Podkládám ho knížkou, aby mohl volně dýchat a neležel na stole a vypíná se mnohem míň. Jinak doporučuji mít zaplou hudbu, mě vždycky nejdřív přestane hrát a tak do minuty se vypne - takže mám vždycky echo a běžím do wordu vše poukládát :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jo, to on se přehřívá. Ale teď to dělá i za studena. Hajzl...:D -_-

   Delete
 8. 1. Not my arms challenge chci natočit s přítelem, ale jemu se do toho moc nechce. :D
  2. Také nepochopím, jak někdo může dobrovolně běhat. Ale až bude lepší počasí, tak možná začnu, jelikož prostě chci dokonalou postavu a pro tu musím něco udělat no.
  3. Poprvé v levných knihách? Jakože úplně poprvé? A z jaké planety, že to pocházíš? o.O

  ReplyDelete
  Replies
  1. 1. Bratra musím taky neskutečně moc přemlouvat. :D
   2. No, já už jsem to vzdala.
   3. Já za to nemůžu, že nejbližší obchod mám 60 km daleko! :/ :D

   Delete

Děkuji za každý komentář! :)