Looking back at October!

A je to tady. Další měsíc v háji, my se pomalu a jistě přibližujeme k Vánocům, já ještě nemám koupený žádný dárek, dlouhou dobu koupený mít ani nebudu, ve škole je to samá pruďárna, doma to není o nic lepší. Tak si říkám, že mě těší snad jenom ten blog, knížky a vy. A co se za ten uplynulý měsíc všechno stalo? Pojďme se na to mrknout:

Kruci písek, jak se tak koukám, i tady není nic ke chválení. Když  nepočítám tento článek, napsala jsem 8 článků! Sakra, copak jsem až tak extrémně nestíhala, nebo jsem neměla žádné nápady, nebo... Co se to se mnou vlastně stalo? Tohle bude ale dost krátké shrnutí, jak tak přemýšlím. 

Začneme s recenzemi. Jelikož spolupracuji s nakladatelstvím Fragment, ano budu opakovat stále a stále dokola, musely se tu logicky objevit nějaké ty recenze. Přesně řečeno tři. První se týkala prvního dílu oblíbené série Hunger Games, Arény smrti, druhá knížky Prokletého města a třetí Temné akademie: Vyvolení. Lalalá, taky žádná sláva. Budu ze všeho vinit školu, ano, přesně takto to udělám. Nestíhám a nestačím, a proto tolik málo recenzí. Ale aby jste si si nemysleli, pořád pokračuji ve Sbírání listů(í), i když na Katie rozhodně nemám, můžu vám s radostí a pýchou prozradit, že na prvním levelu rozhodně neskončím. Jupí!

Dále se koukneme do rubriky Maria. První článek byl takový monolog-dialog mezi mnou a mým vnitřním hlasem. Ne, nemyslete si, že jsem šílená nebo úplně padlá na hlavu, tak to rozhodně není. Jenom jsem jaksi postrádala nějaký nápad na článek, toto jsem velmi dávno u někoho viděla- jde se kopírovat. Za druhé to byl článek- My story. Ano, konečně jsem se odhodlala, a napsala vám můj vélmi zajímavý příběh- jak to všechno bylo. A poslední? Och, ach, uch. Mí budoucí manželé v jednom článku. (Pozor, jestli kliknete na odkaz, měli byste mít pod bradou bryndáček.)

A nakonec jste tu mohli postřehnout dva TAGy. Jeden se týkal mě, mě a ještě jednou mě. Deset otázek, deset věcí, a tak dále- Mein liebster blog award. Druhý byl poněkud zábavnější. S Katie  jsme natáčeli u ní doma video na TAG: Marry, kiss, cliff. O co jde? Jen se mrkněte.

NOVINKY: 

 • Odstranila jsem mou FB stránku, protože jsem tam skoro stejně nic nepřidávala..
 • ...místo toho jsem si založila Twitter, kam bych své tweety měla přidávat docela často...
 • ... a ještě k tomu jsem vás přišla otravovat na tumblr. Tam budu vlastně přidávat vesměs obrázky a hlášky, možná nějaké video, písničku, zkrátka věci, které mě momentálně nadchly, a tak dále.
 • Pochopili jste tedy správně, odebírat, sledovat, spamovat.
 • Taky bych vám mohla připomenout, že mám pořád instagram, že jo?
 • A poslední otravárňa: Kamarádka se přihlásila do soutěže Miss Gympl. Byla bych moc ráda, kdybyste tam občas zašli a poslali jí hlas. Mám ji neskutečně ráda!
Dámy a pánové, po měsíci jsme opět na konci naší plavby, doufám, že se vám dobře jelo, na shledanou za měsíc.
Jaký jste měli říjen vy?

CONVERSATION

14 komentářů:

 1. Tu Temnou Akademii si možná přečtu, zní to celkem zajímavě a tak nějak... oddychově :) a 8 článků za měsíc mi nepřijde vůbec zlé ;)

  ReplyDelete
 2. Ach, nepřipomínej mi dárky. Nevím, co kupovat, nevím komu, nevím kde... To zas bude něco.
  Škola je strůjce všeho zla. Tak to je.
  Gratuluju ke splnění prvního levelu, jen tak dál. :)
  Já tyhle tvoje články tak zbožňuju!^^

  ReplyDelete
 3. Já tě chápu. Možná se ti zdá, že ne, ale jo. Taky bych to tak měla, dokážu se vžít do tvé situace, protože to já prožívám každé prázdniny.
  Prozradím. :D Stačí se nesoustředit na to, co píšeš. Stačí položit ruce na klávesnici a psát to, co cítíš. A hned je z toho takovýto zmatek. :D
  Děkuju. :3

  ReplyDelete
 4. nééé! dárky!! :o ach né! S těmi články buď v klidu, já jich přidala pouze 5.. :O (?!?!?!?!) ou gáš! fakt bych se měla zlepšit. -_- s mými
  Gratuluju k listům. :) Já jich mám pouze 606 :( :D (buu to taky omlouvat školou! :D)
  Žeby mi to shrnutí konečně pro tenhle měsíc vyšlo? :3

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jo, už jsem to četla. :D styď se!
   Omlouvej, naň se dá shodit úplně všechno!!

   Delete
 5. Rozumiem ti, škola zaberá čo najviac času a človek nemá čas skoro na nič iné! Ale je to neuveriteľné ako tento mesiac, vlastne skoro ako každý, rýchlo ubehol! Čas strašne rýchlo letí, niekedy ma to desí!

  ReplyDelete
 6. ty Vyvolené ti teda nezávidím:D

  ReplyDelete
 7. Škola je dobrá výmluva.. taky se na ní pořád vymlouvám, i sama před sebou :D Vlastně je nevěnuji moc času mimo čas, co v ní jsem, ale zkrátka vyčerpává!

  ReplyDelete
 8. Tyhle články zbožňuju! :3 Já taky ještě nemám koupený žádný dárek, tak nejsi sama. :) :D Na vánice většinou nakupuju až v prosinci. :) Recenzí jsi měla celkem dost na to, že jsi napsala jenom osm článků. ;D A hodně se mi líbil TAG Marry, kiss, cliff. :P :)

  ReplyDelete
 9. Taky jsme s Katheline. za říjen nepřidali moc článků :/ Stydím se, ale snad listopad bude lepší. Taky nemám koupená žádný dárek a ani nevím kdy se do toho pustím :D Nemám teda ani nic vymyšleného -.- Taky kvůli škole nestíhám tolik věcí co bych chtěla.
  .
  Nominovala jsem tě do tagu tak se mrkni :) http://safe-sound.blog.cz/1311/liebster-blog-award#komentare Snad se nezlobíš

  ReplyDelete
 10. Ty školu vinit můžeš, ale já už ne hernajs! xD
  Tvůj nomolog s tebou se mi líbil a neboj se, já tak někdy mluvím normálně, nejsi padlá na hlavu xD.
  Zrovna jsem si nedávno na tvojí FB stránku vzpoměla, ale co, tak jdeme sledovat Twitter, proč ne že? xD Tumbl bohužel sledovat nemůžu, to bych si ho musela založit taky xD.
  Já tě zrovna chtěla pochválit za to, kolik už máš listů/í a ty řekneš, že jich máš málo, no teda xD.

  ReplyDelete

Děkuji za každý komentář! :)