I will marry you! All of you!

Už se vám někdy stalo, že jste byli hrozně, opakuji hrozně, zamilovaní (platonicky) a už jste to nemohli vydržet, a tak jste o tom napsali článek? Že ne? Právě teď váhám, zda se do toho mám pouštět. Je to velmi, velmi, velmi lákavé, konečně ze sebe dostat mé pocity a neobtěžovat tím pouze mé nejbližší, kterým už to leze na nervy. (Opravdu se tímto omlouvám!)
Ale také je tu riziko, že se do mých manželů (poněkud imaginárních) zamilujete taky! A já se nerada dělím, abyste věděli. Taky bych měla zřejmě na začátek říct, že tento článek moc nenadchne klučičí společnost. (Jestli sem ovšem nějaká chodí.) Tak si pojďte zaslintat se mnou.


NEJHEZČÍ MUŽI SVĚTA aneb MÍ BUDOUCÍ MANŽELÉ


1) Robert Downey Jr
Jo, a teď mi zkuste něco říkat o tom, že je starej. Víte co? Mě to ale naprosto nezajímá. Tenhle chlap je legenda, božan a neuvěřitelně sexy! Nechápu proč, ale všimla jsem si, že mě jaksi přitahují bradky. Je to divný? Jo, asi jo, ale jenom se na něj koukněte!
Moje láska k němu začala, když jsem viděla Irona Mana 2. Popravdě, neviděla jsem zatím ani první díl, ale viděla jsem Avengers, kde je to bezpochyby nejlepší postava! Bratr, jelikož film už viděl přede mnou, mi nakecal, že na konci umře. Celou dobu jsem z toho byla děsně vytrémovaná, a když přišel moment, kdy už to vypadalo, že umře, tak přežil. Já jsem samozřejmě naříkala jako fanynka, která snad s jeho miniaturou o spí, protože jsem zkrátka nemohla uvěřit tomu, že by taková dokonalá bytost mohla umřít! (Byť jenom ve filmu.) Bratr si ze mě pak asi týden utahovala, že jsem se skoro rozbulela. haha.
2) Colin O'Donoghue
Možná bude tento herec o trochu méně známý, než tady pan dokonalý Iron Man předtím, ale to mu na sex appealu rozhodně neubere. Poprvé jsem ho spatřila teprve nedávno, když jsem se začala koukat na druhou sérii seriálu Once Upon a Time. (Mimochodem, je to opravdu bezva seriál, takže velmi doporučuji!) Popíšu vám moment, kdy jsem skoro přestala dýchat: Koukám na seriál. Teď se tam na chvilku objeví tento chlápek. Já vyvalím oči, koukám dál, teď je tam najednou zblízka. Já musím seriál zastavovat a zírat na obrazovku, protože můj mozek ještě nestačil zpracovat tolik krásy v jednom obyčejném muži. No, a tak nějak to bylo. 

Na seriál jsem se začala dívat ještě radši, ještě mnohem radši, protože jsem věděla, že tam zase bude ON. To máte tak, jako když se někdo kouká na Upíří Deníky jenom kvůli Damonovi nebo Stefanovi. Pro mě je to můj úžasný Kapitan Hook!! (A zase ta blbá bradka!)

3) Jack and Finn Harries
Kdo by je neznal, že? Prostě naprosto k sežrání dvojčata, která... Jsou naprosto k sežrání! Prosím, neptejte se mě na to, kdo mi připadá hezčí, to nejde posoudit, jsou to dvojčata. A jsou tak neskutečně krásní, že přemýšlím, že kdyby se narodil jenom jeden z nich, tak by musel mít dvakrát tolik krásy, a to by potom ale přestal fungovat vesmír, protože to by bylo něco jako Velký Třesk! A O-MŮJ-BOŽE! Ty jejich úsměvy. Můžete si nyní povšimnout, že ani jeden z nich nemá bradku a ani jeden z nich není moc starý. (Tedy starší než by se slušelo pro randění se mnou.) A já, když je jednou potkám, tak prostě podlehnou mému šarmu a mé slovansko-germánské kráse a... Já pak budu v pytli, protože mě budou chtít oba dva... (Nevíte někdo, jestli existuje mnohomužství?)

A pokud pořád žijete a dýcháte a neomdleli jste pod náporem takové přitažlivosti, gratuluji vám. Toto byla totiž dost obtížná zkouška, kterou jste zvládli! :) A pokud jste se zamilovali, máte smůlu. TIHLE JSOU MOJI!

23 comments:

 1. Holden je super. Mám ho ráda. (Jestli se to dá říct o knižní postavě. Ale u mě je možné skoro všechno.) Určitě si to přečti, bude se ti to líbit. :) A The Perks si přečti taky, to se ti taky bude líbit, asi ještě víc. :D
  Jej, děkuju! :3 Mně se tvoje taky strašně líbí, jenom jsem líná ti to napsat. :D

  Hah, tak tohle se mi občas stává. U mě ale většinou platí, že je to postava z knížky, takže je to ještě horší, protože si ho musím jenom představovat, a nevidím žádné obrázky. No, horší... Jak se to vezme. :D
  Víš, že jsi to božsky napsala? Je škoda, že to nemáme společné, protože u mě je to prostě Jamie Campbell Bower. Chápu, že se na něj teď podíváš a budeš se divit, co je to za hnusáka. Ale... nepochopíš to. On je prostě tak andělskej, že to nejde popsat. <3
  Jinak, Jacka a Finna trochu znám, oni jsou boží. A ti dva první, o kterých sice neslyším poprvé, ale nic moc mi neříkají, jsou taky boží. Proč jsou boží všichni, kdo jsou na kilometry ode mě?

  ReplyDelete
 2. Jo, musím si to někdy přečíst- přidávám na read-to list :3
  Božsky? Spíše jsem psala, co mě napadlo. A hlavně jsem se pořád kochala obrázky! <3 Oni jsou prostě tak neskutečně boží!! :)

  ReplyDelete
 3. Tohle mi nedělej! Vždyť Robert a bráškové jsou k sežrání!

  ReplyDelete
 4. Ó bráškové! :3 Co kdybych si já vzala jednoho z nich a ty druhého? :D

  ReplyDelete
 5. Oh, Maruška.
  Ty mi chceš privodiť infarkt, všakže?!
  Takže...
  Robert Downey Jr. Hmm. Žiadny film som s ním zatiaľ nevidela, ale on je proste sexepíl sám.
  MARRY ME Maruška. Celý môj život sa divím sama sebe, prečo ma priťahujú chlapi 40+ s briadkou, napr. Robert Downey Jr, Pepa Vojtek, Johny Depp, Haymitch a pod. :3 Nie som sama.
  Toho druhého chlapa nepoznám, ani seriál nepozerám, ale... <3 vyzerá ako pravý badass. :3
  no a Harriesovic dvojčiatka. ^^ to je proste dokonalosť. najdokonalejšia najúžasnejšia najseksivejšia. :3 idem v júni do Londýna, tak uvidíme, či ich niekde nestretnem. a keby, privediem ti ich a podelíme sa, neboj. :D :3

  Awww. ďakujem. myslím , že by ste si na svet bezo mňa všetci zvykli, postupom času, ale dúfam že by ste si ma pamätali ako starú dobrú Jass. :3
  Ďakujem za podporu. Neboj, nesklamem. Pokúsim sa nesklamať. :DDD
  Debilne to neznie vôbec, teda pre iných možno hej, ale pre mňa to má obrovský význam. <3

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ano, všem chci přivodit infarkt, aby zbyli tihle božani jenom pro mě! :))
   Nejsem sama! Juhůů!
   Badass? :D Ano, to je! A sexy badass! Sakra.. Já pojedu D´do Londýna jenom kvůli nim. :3

   <3

   Delete
 6. Jack a Finn jsou nejkrásnější ♥ Je vidět, že máš super vkus jelikož všichni koho jsi tady zmínila jsou krásný :3 Hlavně dvojčata Jack a Finn :) Aww..

  ReplyDelete
 7. Ti první dva naprostej souhlas. Ty dvojčata ale fakt ne :D

  ReplyDelete
 8. Yeah! Já jsem takle zamilovaná do kde koho xD.
  Musím přiznat, že jsi sice na jiné typy, ale tohle není k zahoození :3.
  Myslím, že tu nikdo není starej xD.
  Náhodou vypadají moc dobře!
  A ti dva dole jsou tak roztomilí, že víc to už nejde ^_^ .

  ReplyDelete
 9. mmm. :D ti dva kluci na konci.. :D

  ReplyDelete
 10. Tak to je síla.
  Moje kámoška miluje Roberta a já Colina!
  Sdílím tvůj názor :)

  ReplyDelete
 11. Tak ty dvojčata fakt neznám, ale jinak to není fakt k zahození :)

  ReplyDelete
 12. Znám všechny, JackGap sleduju už asi rok a já upřímně mám raději Jacka. Fin je takový.. hm... no prostě Fin :D Jednou jsem uvažovala o tom, že jim pošlu i nějaký mail ať se objevím v Twins Mail :D
  A já přestala OUT sledovat po 1 sérii, vidím že to byla chyba!
  A úplně si mi připomněla mě, před dvěma měsíci jsme totiž napsala podobný článek :D >> http://prasekost.blogspot.cz/2013/07/jak-miluji-chrise-pina-budu-jeho-zenou.html<< Kdyby tě to náhodou zajímalo :D

  ReplyDelete

Děkuji za každý komentář! :)