My first school day

Milý deníčku!
Včera jsem byla poprvé ve škole jako prvačka. Stalo se něco úplně nepopsatelného- nic. 
Hélou guys!
Jo, i já napíši článek na toto odrbané téma, protože jsem se s vámi o to chtěla podělit. Sedíme s mou nejlepší kamarádkou ve třetí lavici vlevo, kde je nejlepší místo na taháky, což je určitě super, protože jak jsem zjistila z našeho nového rozvrhu hodin, taháky budu letos potřebovat jako sůl.


Za námi sedí moje sestra a druhá nejlepší kamarádka (Stádlerka), takže naše čtyřka je zase hezky pohromadě, a před námi blogerka Katie s Terkou. Nápověda z jedné a druhé strany, co víc si přát.
Novinky:

 • Zase všichni tři chodíme do stejné školy. (Kdo by to o mně nevěděl, jsem trojče.)
 • Prváci mají být hodně povedení. (If you know what I mean.)
 • Všichni zhubli, jenom já jsem jak vůl přes prázdniny přibrala.
 • Stejně se s Naty považujeme za nejhezčí holky ze školy.
 • Vlastně se skoro nic nezměnilo.

Učebnice bych už měla mít všechny, což je super, protože jsem byla totálně podělaná, že je nestihnu sehnat, ale kámoška z vyššího ročníku říkala, že se učebnice skoro vůbec neřeší. A když tak bude stačit, když bude jedna do lavice.
A vtipná historka na konec. Šli jsme ze školy na autobusák, kde nás měla vyzvednout mamka. Šla jsem já, ségra, brácha, Stádlerka a Pepa, se kterým jsem chodila pět let na základku, a teď chodí s bráchou do třídy. Když jsme procházeli kolem kámošky z druháku, tázavě se na mě podívala a prohodila:
,,Takže ty tady nabaluješ kluky z prváku?"
Myslela tím bráchu. My jsme se začali smát a já odpověděla, že je to můj bratr. Ona zčervenala jak rak. No, tak máme alespoň něco na první školní den. Nesla jsem s sebou nové učebnice domů. takže mě hned první den bolela záda. Jupí!

Ještě jsem zkoušela udělat ten obrázek, který vidíte vlevo, co tomu říkáte? Vím, že už je to pasé asi tak půl století, ale když se nudíte, tak se hold nudíte.

A co váš první den? Do jaké třídy jdete? 

CONVERSATION

18 komentářů:

 1. ten trapas.. chudák holka. :( :D
  teď jsem trošku mimo, jsi vážně trojče nebo to byla sranda? :D
  p´máte teda dobrej rozvrh. asi jsme jediná škola, která ho eště nemá napevno. a na pondělí a úterý. :D máme furt chemii a fyziku, ale ájinu nám nedaj ani jednou. není to fér, na angličtinu jsem se těšila nejvíc... :D
  ten obrázek se mi líbí. povedl se ti. :) já neumí ani v malování, natož udělat něco takového. :D
  držáím ti palečky do nového roku. :)

  ReplyDelete
 2. To jsem ráda, že nejsem jediná, kdo má v úterý nultou:-D
  A s tou nápovědou bych se moc neradovala, třeba zítra první hodinu bych to potřebovala spíš obráceně.:-)
  Jo a učebnice ještě všechny nemám. Ale upřímně, nějak mě to netrápí.:-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tyjo, to je ti ale náááhoda. :D
   Němčina možná, ale to ostatní? Ani náhodou! :)

   Delete
 3. Já mám hrozný rozvrh, děsím se toho až půjdu do školy, jsem teď pryč a vracím se až 14. září. :/ To mi pak všichni učitelé pěkně naloží. :D Jinak ta poslední fotka je naprosto skvěle upravená, chci taky takovou! :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Zvu Vás všechny můj blog, probíhá zde giveaway o voňavku od S.Oliver. http://krolling-done.blogspot.de/2013/09/prvni-narozeninova-giveaway.html

   Delete
 4. Máš luxusní blog! :)
  My máme taky blbej rozvrh, máme na Čj Sovovou a novou učitelku na Chemii. :D

  ReplyDelete
 5. Vždycky se stane nic. Jinak to prostě nejde. Ve škole se prostě neděje nic zajímavého - no, kromě pár hezkých kluků a vtipných učitelů. :3 Nesmím zapomenout na feels záchvaty v půlce hodiny. Ale jinak nic moc.
  Sedím asi na stejném místě jak ty. Je to dobré na taháky? To jsem nevěděla, ale hodí se to. I když, jak se znám, stejně budu moc podělaná, abych ten tahák vůbec vytáhla. Ale stejně, aspoň na mě není vidět.
  Aha, a to jsem myslela, že mám nejhorší rozvrh, jaký je možný. Docela tě lituju, i když o to nejspíš nestojíš. Já jsem na tom přece jen líp - teď mi to docela zvedlo náladu. Ale taky, jsi o rok výš, jde to poznat.
  Musí být strašně zvláštní být ve třídě se ségrou. Připadala bych si strašně pod dozorem.
  Hah, taky se mi to zdá, že jsou všichni hubenější a já se nevejdu do kalhot. Není to fér, to já jsem byla ta, která lezla po horách, a oni byli ti, co leželi u moře. Fakt to není fér.
  Nejlepší jsou tyhle holky, co musí za každou cenu někoho setřít. Dokážu si přesně představit, jak se tvářila.
  Ten obrázek je nádherný! Strašně se ti to povedlo. Já jsem si vždycky říkala, jestli jsi to někde sehnala, ale pak se mně zdálo, že je ti ta lidská strana obličeje podobná... No, teď už to vím. Fakt, je to úžasné. :3

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nell a její komentář! :D
   Ne, opravdu ti děkuju za všechny tvé komentáře, protože se opravdu týkají daného tématu, a to se moc často nestává:)
   A děkuju za pochvalu obrázku:) Jsem se u toho hrozně navztekala, ale když se to tak vezme, není to vůbec těžké udělat:) I když, jak jsem se koukala, tak většins holek, co tohle dělala, měla trochu nesrovnalosti v obrázku, tak si přijdu jako mááástr. :D

   Delete
  2. Hah, nebyla bych to já, kdybych tě odbyla pár slovy. :D
   Nemáš za co. Já strašně ráda píšu komentáře, speciálně třeba tobě (ale i jiným, samozřejmě), protože tobě se dá napsat k tomu článku cokoliv. Nebo... no, nedá se nenapsat nic. Chápeš, jak to myslím? :D
   Je zvláštní, že komentáře více méně píšu k tématu, ale kdybys se mnou mluvila ve skutečnosti, mluvila bych úplně o něčem jiném, než co bys po mně chtěla. :D
   Nemáš za co. Chápu, že ses navztekala. Já bych na to asi neměla nervy.
   Jo, to je správné! Fakt to vypadá tak profesionálně. :3

   Delete
 6. ,,Takže ty tady nabaluješ kluky z prváku?" xD xD Aha :D No tak vidím, že se ve škole nudit nebudete :D Ten rozvrh je totiž pěkně drsný :P :O Ta fotka je dobrá, jak jsi ji udělala? :)

  ReplyDelete
 7. Júúúúúúúúú :3 Maruška, ďakujem, Ďakujem, dankešn, thanks :D Ďakujem za tú pochvalu designu. :D
  Ty sa máš že už si na gympli, ja tvrdnem na ZŠ. ôsmy rok. dúfam, že tento rok sa mi podarí odísť na bilinguálne gymnázium. :3 Musí sa! :o
  Dakujem, prajem aj tebe! :)
  Aj keď vidím že s takýmto rozvrhom. -.- Chúúďa. :D My síce rozvrh ešte nemáme, ale maximálne sedem hodín budem mať. :3 Nuž čo, som ešte len siedmačka. :D Ale fakt, nultá hodina. Brr.
  Určite to s tvojim sádlom nie je také zlé. :3 To je len to dievčenské sebavedomie. :3
  A ten typ dievčat. ^.^čo musia furt na seba upozorňovať. nuž. tri slová. nabiť-a-zabiť. :3

  ReplyDelete
 8. :D tak to seš na tom hodně dobře! Já jestli půjdu na gympl kam chci jít příští rok, tak tam nebude nikdo z mé třídy s kým bych se nějak bavila. A né zas moc úžasně mi jde se spřátelit s lidmi, takže to bude pro mě asi hrozné:D takže ti to závidím!

  ReplyDelete
 9. Hned bych se vrátila na střední:-):-D! Některé věci mi budou vážně dosti chybět. Jinak pěkný vzhled blogu, zajímavé články (nemohla jsem si odsputit pochvalu):-).
  Glamour and Beauty

  ReplyDelete
 10. Mě vždycky hrozně štvali pauzy mezi hodinama. Ale naštěstí na střední jsem to měla v kuse a pak šupky domů. To na vysoké jsem musela čekat i tři hodiny na další přednášku...otrava.

  Just be yourself by Petra

  ReplyDelete
 11. To s učebnicemi je pravda. :D Jen já zlá jsem je našim prvákům prodala. :D jups.?
  Trapásek. :DD Ten vás rozvrh je maso! :o

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ještě jsem se chtěla zeptat, co je to Pes? :DD

   Delete

Děkuji za každý komentář! :)