Looking back at September!

Hélou guys!
Je tady konec měsíce září a to znamená, že tu máme další shrnutí! Jéééj! Abych byla upřímná, trochu jsem to tady zanedbávala. Škola začala, já skoro ani nečtu, na facebook taky skoro nic nepřidávám, (Ano, to byla výzva, abyste mi dali lajk.) a zkrátka se ze mě stává pravděpodobně šprtka. haha. To byl vtip na začátek, jdeme shrnovat.

Začneme deníčky. Seznámila jsem vás s mým novým rozvrhem, postěžovala si na školu a napsala něco o mém největším koníčku - o fotbale. Přidávala jsem různé fotky ke článkům, což se u mě moc neobjevovalo, ale začne objevovat. Taky přidávám dost fotek na instagram, takže pokud se vám chce, a já věřím, že ano, můžete mě začít sledovat. (Nějaké propagační to tady dneska mám.)

Co se recenzí týče, trochu jsem lenivěla. Objevily se zde recenze na Hunger Games: Vražednou pomstu a Sílu vzdoru. Jak už jsem se zmínila, Arénu smrti jsem nečetla, ale už se nachází na mém read-listu, takže se budu snažit dát všechno do pořádku, slibuji.
Budeme pokračovat v knížkách. Od 23.9. odstartovala výzva ve Sbírání listí (listů). Vpravo tady mám obrázek a pod ním počet stránek, které jsem zatím přečetla. (Budu se snažit mít číslo vždy nejaktuálnější.) 
A kdo mě na facebooku sleduje,  mohl se dozvědět, že jsem začala spolupracovat s nakladatelstvím Fragment, z čeho mám neskutečnou radost! Takže se nebojte o recenze, bude jich dost a dost.

Pokračujeme. Byla jsem také drobet kreativní. Ukázala jsem vám věci, co se nacházejí v mém pokoji + jak dopadlo barvení křídou. (Chtěla jsem také udělat pokračování, ale jaksi to bylo hrozně málo věcí, tak mi
musíte prominout, že se konat nebude.) A pak jsem zveřejnila jednu mini-povídku s né tak úplně šťastným koncem.

Objevila se tu nová rubrika- Maria. Bude zahrnovat články, co se mé velikosti týče. Nebude to přímo deníček, ale budou tam fotky, novinky, změny. Deníček asi úplně vypustím a budu se věnovat jenom této
rubrice.
První článek v této rubrice byl článek o ranním vstáváním a všemožných rušivých elementech. Následovalo barvení hlavy do fialova a pochlubila dopisem od Ilonky. Pak jsme byli se školou na Hluboké, kde se konala výstava Andyho Warhola.


Shrnuto a podtrženo, jedenáct článků není moc ale také né málo. Mohla jsem být aktivnější, ale jelikož je škola teď vážně na prvním místě, musím mé ostatní zájmy nechat chvilku stranou.

A co se budoucnosti týče? Nemám tušení, jako vždy. Samozřejmě, že se tu budou objevovat další a další recenze, nějaké TAGY, a pak ode všeho trochu.

Tak a jsme u konce. Dámy a pánové, bylo mi ctí být vaší průvodkyní, na shledanou příště!
A jaké jste měli září vy?

CONVERSATION

15 komentářů:

 1. Škola dáva zabrať ja to veľmi dobre poznám , no momentálne som chorá , takže času mám , lenže ak začnem všetko v škole dobiehať , tak taktiež nič nebudem stíhať. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. To já jsem ráda za to, že zatím nemocná nejsem:) to dohánění je strašné!

   Delete
 2. No jo, ta škola! :D
  My tenhle rok budeme dělat přijímačky, takže nesmím usnout na vavřínech! :D :/

  ReplyDelete
 3. Takže! Like jsem ti už hroozně dávno dala, podruhé to jaksi nejde. Ale tobě bych stránku lajkla třeba tisíckrát.
  Jsme na tom stejně. No, já teda spíš čtu, než že bych nečetla, ale dá se to brát stejně. prostě nemám na nic čas. Vůbec. Teď jsem ráda, že si stíhám přečíst aspoň tenhle článek, za chvilku se půjdu učit slovíčka. Grr. Ale pak už na mě čeká jenom pomerančový čaj, postel a nová knížka. To za to stojí.^^
  Fajn. Tak aspoň na tom instagramu tě sleduju. Klidně mě followuj taky, pokud tě neštvou fotky mého pyžama a knížek. :D
  Já tyhle tvoje shrnovací články miluju. :3 Já myslím, že září pro tebe - co se blogu týče - bylo super, když vezmeš školu a to všechno. :) Hodně štěstí v příštích měsících! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Už tě followuju. :D :)
   díky! :3

   Delete
 4. Já jsem byla taky hrozně neaktivní, vůbec si z toho nic nedělej.:-) A měla jsi pravdu, i to tlachání dám nejdřív zítra(jestli ne dokonce pozítří).:-)

  ReplyDelete
 5. Jedenáct článku sice není kdo ví jaká super aktivita, ale je to dobré :) Nechápu jak někdo dokáže napsat třeba čtyřicet článků za měsíc a současně chodit do školy :D A ty tvoje fialové vlasy mě snad donutí abych si přebarvila konečky do modra! :D I když by to vypadalo děsně ;D No a jaké jsem měla září? Nic moc :D Co se blogu týče tak něco kolem patnácti článků a škola, škola... jazzový koncert na kterém jsem dneska byla! Se školou. No běs a hrůza a záchvaty smíchu, umírající babička a rapující důchodci :D Už se o tom chystám napsat :D No Maria bude určitě dobrá rubrika :D

  ReplyDelete
 6. U mě bylo září celkem fajn, akorát už mě ta škola celkem dost unavila :D

  www.aluska-andy.blog.cz

  ReplyDelete
 7. Všichni jsou ted' nějak málo aktivní hernajs! xD
  Jakto, že už nebude deníček? To mi bude chybět :(. Ráda čtu jak lidi chodí do školy a do obchodu atd. xD.
  Jak to tak sleduju, ještě mi zbývá dočíst povídky a můžeš si mě odškrtnou jako člověka, který přečetl všechno, co jsi napsala xD.
  Hele jak už zase vidím tu adresu, brzo očekávej psaní xD.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jůů, už se těším, až mi napíšeš! :D
   Tak to ti pošlu asi nějaký dárek, když přečteš všechny moje články. :3:D

   Delete
 8. Páni! :o ke spolupráci s FRAGMENTEM gratuluji! :) Tenhle souhrn je něco tak kouzelnýho. :) Škoda, že jsem na něj já hloupá zapomněla. :D

  ReplyDelete

Děkuji za každý komentář! :)