Looking back at August

Hélou guys!
Zase se opičím a vím, že se to dělat nemá, ale Katie mi to promine, že? O co půjde v tomto článku? Zkusím nějakým způsobem, na který ještě určitě přijdu, shrnout celý měsíc srpen. Co se blogu nebo i mé velikosti týče. Jaké články se tu objevily, a tak dále a dále. Tak se do toho pusťme!

Začneme třeba tím, jaká to jsem šikovná osůbka. Přes srpen jsem vám ukázala, jak jsem na tom s drháním. (Kdo si nevzpomíná, jsou to ty náramky přátelství.) Dále jsem začala novou povídkou "I want to get far away". (Druhý díl) Mám pro vás dobrou/špatnou zprávu. S touto povídkou jsem skončila Prostě já začnu psát, mám dokonce nějaký nápad, ale pak mě to přestane bavit. Zkrátka asi radši čtu, než píšu.(:

Když už jsme u toho čtení, objevily se na mém blogu poprvé recenze na knížky! Měla bych vás upozornit, že jich tu bude mnohem více, ale jelikož jsem do srpna byla pořád někde pryč, a o školním roce čtu více, než o prázdninách, tak jich tu moc nebylo. Vůbec žádná. Začala jsem závěrečným dílem hororové trilogie Tmou a prázdnotou , pokračovala detektivkou pro dívky Jedem Šípkové Růženky a skončila románem Ukolébavkou.  Další recenze už se netýkaly knih, nýbrž filmů a seriálů. Zhodnotila jsem Upíří deníky a dlouho očekávaný film Rudá jako rubín.

Objevily se tu i dva deníčky, které se týkaly Chorvatska. První byl před dovolenou a druhý po dovolené. V tom druhém je i video, které jsem tedy nějak dala do kupy, takže jestli jste ho neviděli, uděláte mi véélikánksou radost, když se podíváte.

Pak se tu objevil článek pojednávajíc jenom o mně. Začala jsem projekt "Do you know about me that..?", a zajisté v něm budu pokračovat, až mě napadne nějaká zajímavost, která by vás mohla zajímat. (Protože já nejsem moc zajímavá persóna, abyste věděli.) První článek se týkal mé šikovnosti a nešikovnosti. Přečíst si ho můžete tady.

Řekla bych, že jedenáct článků vůbec není špatný počet. Když vezmu v potaz, že jsem byla týden na dovolené, takže ano, já jsem spokojená. Musím říct, že jsem si celý srpen parádně užila a vůbec, opakuji vůbec se netěším na září, to znamená školu. V září mám sice svátek a konečně uvidím kamarády ze třídy, ale radši bych si prázdniny ještě o něco prodloužila.

Co se budoucnosti týče, nemám absolutně šajna, co se tady objeví. Určitě nějaké recenze, deníček o tom, jaké je to být v prváku, možná další díl mého projektu a určitě i něco dalšího. :)
A jak byste shrnuli váš srpen? Užili jste si ho?

19 comments:

 1. Wow, tohle shrnutí je geniální nápad! A v tvém podání je geniálno-boží! :D Smím se zeptat,.. můžu tohle dělat i já? :))))
  A nezávisle na otázce: Už jsem ti říkala, že máš fakt fakt fakt fakt krásný design? :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Beru to jako podlézání. :D A asi ano, já to okopčila od kamarádky. Budeš moc hodná, jestli se tam mrkneš. :)
   www.kocicikosik.blogspot.com
   A moc děkuju :3

   Delete
 2. Budu to brát jako poklonu, že se mými články inspiruješ, a zlobit se nebudu.:-)
  Musím se ale přiznat, že vzhledem k tomu, že jsem byla přes půlku srpna pryč, tak jsem tvoje články nějak nestíhala.:-( Teď už mám prohlédnuté všechny, ale komentáře se mi ke dva týdny starému příspěvku psát nechtěly. Takže se neboj, to, že tam není komentář, neznamená, že jsem to nečetla.:-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Chápu to:) Taky, kdyý zrovna nestíhám, píšu komentáře většinou k těm nejnovějším příspěvkům. :)

   Delete
 3. je to vážně skvělý nápad na článek :) a určitě to hodně lidí ocení :)
  já si srpen vlastně ani moc neužila, příjde mi jako kdyby vůbec nebyl :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. U mě utekl teda hrozně rychle, to je fakt:) Doufám, že tak uplyne i dalších 10 měsíců. :D

   Delete
 4. hehe děkuju, nojo, green day jsou moje láska největší, byla jsi na koncertě?:D

  dementiq-dementiq.blog.cz
  aka
  http://nikolamills.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 5. Já bych se taky netěšila do školy, ale bohužel jsem v ní už od srpna..takže já se už jen těším na další prázdniny. :D

  ReplyDelete
 6. já byla dvakrát.. :) :D jsem do nich blázen! :) nechceš pokecat na fejsu třeba? :D

  ReplyDelete
 7. Šikulka! Nejvíc mě dostal ten odstavec s tou povídkou, začala jsem psát povídku, kterou jsem psát skončila xD xD xD. Ale nevadí, krátké povídky jsou taky fajn, aspon to můžu hned přečíst a okomentovat. U těch více dílných někdy čekám až tam budou všechny díly a pak to čtu najednou, protože když toho čtu víc, tak v tom mám pak guláš xD.
  Jak tak koukám, ještě mi chybí přečíst recenze na knížky. Vypadají všechny zajímavě.

  ReplyDelete
 8. To já radši píšu, do školy se těším a srpen byl nejpovedenější měsíc v mém životě

  ReplyDelete
 9. Úžasné shrnutí jinak já jsem si ho spíš užívá na té odpočinkové straně :D a taky psaní článků a vylehávání v posteli :) :D .

  ReplyDelete
 10. Prečítala si ho celý?! :D Ty si zlato. :D Ty si pařila a ja som vařila. :D
  Ja sa desím toho ísť do školy, doma mi je dobre... :3 :D

  Okej, ako vidím, tvoj august boli prevažne pařby, knihy, more a náramky priateľstva. :D ALe užila si si ho, to sa musí povedať. :D

  ReplyDelete
 11. Srpen se ti moc povedl :) Taky se netěším do školy ... -_- Nuda -_-

  ReplyDelete
 12. krásný souhrn :)) ale mám to tak nějak podobně ))

  ReplyDelete
 13. Já jsem si srpen moc neužila, většinou jsem uklízela. Jinak taky jsem se dala do náramků a budu se snažit naučit korálkovat :D

  ReplyDelete
 14. S povídkami to mám úplně stejně. :D Vždycky mě osvítí světlo, napadne mě nějaký nápad, o čem mám psát. Sepíšu tak 2, 3 díly a pak mě to přestane bavit. :/
  Na recenzi k Upířím deníkům se musím podívat a porovnat naše názory. :D Rudá jako rubín mě jako knížka moc nezaujala (četla jsem e-book verzi, tak možná to byl jen nějaký špatný překlad), ale podívám se na recenzi a uvidím, zda na to kouknout, nebo ne. :)
  Taky mám v září svátek a má vyjít i další díl mé oblíbené knižní série, ale stejně se na něj netěším. :X
  Můj srpen byl nudný, většinou jsem akorát pracovala nebo seděla doma. :D

  ReplyDelete
 15. To je mi líto, to s tou povídkou, Ale vždycky se prostě nezadaří. Znám to. Občas se ti to prostě úplně přestane líbit a ty to ukončíš. Co se dá dělat.
  Na další článek o tobě se těším, ráda se o lidech dozvídám nové - a hlavně zajímavé věci. :)
  Já už jsem se s tím smířila, prostě za dvanáct hodin budu vstávat a pomalu půjdu do školy. A jak už tam pár dní budu, zase si zvyknu... Aspoň doufám. :)
  Ty jdeš do prváku? Hodně štěstí! :3

  ReplyDelete

Děkuji za každý komentář! :)