Anna Stadlerová

Sportovkyně na první pohled. Úžasná muzikantka, líná tedy cvičit. Tvrdohlavý Beran, který střídá
nálady jako aprílové počasí, i když si to nikdy nechce přiznat. Tuto fotbalistku znám už od raného dětství. Moc se nám nedařilo zapadnout ze začátku do kolektivu. S Aničkou to nebyl žádný problém. Jakoby si nás vzala pod svá nebojácná ochranná křídla. Na rozdíl od nás byla drzá a ráda se hádala, což mimochodem dělá dodnes. Je to spíše vůdčí typ, který se může zničehonic změnit na křehkou dívenku, která by nebyla ani schopna trefit domů.


Vytáčí ji, když se někdo vzdává. Za tu dobu, co ji znám, si jen málokdy přiznala porážku. Soutěživo
st se u ní nedá popřít. Je to ten typ člověka, který by svého přítele nenechal na holičkách, ať se děje cokoli. Svým smyslem pro humor vás dokáže rozesmát, ať jste jakkoli na dně. Jejím neustálým pošťuchováním a kecáním vám někdy dokáže jít pěkně na nervy. Je štědrá, o to žádná. Kolikrát vás pozve do bufíku na svačinu, aby tam jenom nemusela jít sama. Když máte společné téma, dokáže to s vámi rozebírat hrozně dlouho, a zdá se, že by pokračovala, dokud by jí nedošla slova.
Znám ji už takovou věčnost. Je to vlastně moje jediná kamarádka, kterou znám takovou dobu, a pohádaly jsme se opravdu málokrát. A jsme u hádek. Když se s ní hádáte, není to hádka na úrovni. Tady se maminčim mazánek, co se bojí doma říct prachobyčejné "vole", změní na dlaždiče, který metá jeden vulgarismus za druhým, aniž by u toho hnul brvou. 
Stádlerka, jak ji láskyplně nazývám, nesnáší naši matikářku. Je jedno, jestli to bude příznivkyně Harryho Pottera, či zpěvačky P!nk, kterou tady paní Stádlerová nade všechno zbožňuje, paní učitelku si nikdy neoblíbí. Možná matematiku kvůli tomu bojkotuje, protože tato dívka fakt netrpí nízkým IQ, to ne. Někdy dokonce byla lepší než já v nějaké olympiádě, a to je, prosím, co říct. Taky zbožňuje fotbal.
Když nabudete dojmu, že před vámi stojí hubená, křehká a milá hnědovláska, jste na obrovském omylu. Tato čertice dokáže metat blesky a zkrotit tlupu kluků jedním zlým kukučem. Možná proto ji mám tak ráda. Neshodneme se na všem, to ne. Většinou si lezeme na nervy, ale věřte tomu, že tento člověk kvůli mně slezl z palandy, aby mě přikryl peřinou a dal mi dokonce pusu na čelo. Ano, je to tak. Někdy se to dokáže chovat i jako člověk.
Mám tě hrozně moc ráda, Tukánku.

6 comments:

 1. Asi je to fakt dobrý člověk a má vlastnosti podobně jako já :D Je asi fakt milá a vlastně celá senzační ;)

  ReplyDelete
 2. No vystihla si ji dokonale..-) A jen tak mimochodem, ví o tom, že o ní píšeš?:-)
  K naší paní matikářce, myslíš, že je někdo, kdo ji má rád? Docela bych ho chtěla vidět.:-) Mně matika nevadí, ale ji taky zrovna dvakrát nemusím....

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ví to. Už jsem jí to dokonce četla a musím říct, že byla docela dojatá..:)
   Netuším, opravdu ne. Podle mě se pí.uč.D. snaží být milá, ale moc jí to nejde..

   Delete
 3. Jo,jsme tady a v plné své hnusotě :DD
  ROzešli ste se ? To je zléé -.- a máš vyhlídlýho nějakýho jinýho ušáka ? :D
  Na mym blogu a sprostá?To se mě ještě ptáš ? :D:D:D
  --
  Jinak krásný článek ! Hezky si to o ni napsala,vážně:33 A do tý slečny na fotce bych vážně neřekla,že miluje fotbal! A že když se hádá,hádá se jak dlaždič:O (mimochoddem já jsem taky dlaždič,ale furt:D:D:Dd)

  ReplyDelete
 4. To je moc hezké. A vůbec bych to do ní neřekla. Vypadá tak strašně roztmile. Ani ten fotbal bych do ní neřekla holka!
  A na té fotce jí to fakt sluší.

  ReplyDelete
 5. Z fotky na mě působí jak říkáš, křehce. :D Tyto vlastnosti bych do ní vůbec neřekla. :D Je pěkné, že takhle o tvých kamarádech děláš popisy. :)

  ReplyDelete

Děkuji za každý komentář! :)