Welcome!


Hélou guys!
Zdravím vás, noví a staří čtenáři, na mém zcela novém blogu, který neznačí nový start. Jde jen o to, že tady, na Bloggeru, mají mnohem lepší designy, kterým určitě přijdu na kloub a co nevidět budu hvězda všech celosvětově nejkrásnějších designů! Jop, vidím to moc růžově.
Mé jméno je Maruška. Nebloguji nijak dlouho. Nepočítám to. Je mi krásných patnáct, skoro šestnáct, pořád spím s plyšákem a teď mě zrovna šíleně bolí záda.
Nepočítám s tím, že tento blog bude nějak extra oblíbený, ale chodit byste sem mohli, to jo. Když už jsem si dala takovou práci s tím, že to tady nějakým způsobem zprovozním. Odkaz na můj předešlý blog je ZDE. Na něj bych už neměla nic přidávat, jelikož to v celé parádě hodlám rozjet tady. Jop, bude to paráda.
Mějte se krásně, já jsi jdu ještě podívat na nějaké novinky a popřípadě něco udělat s těmi zády.
Mějte se fájn,
Maruška

4 comments:

 1. Tak přeji hodně štěstí s novým začátkem! :) Vždycky je nejtěžší blog rozjet, potom už je to v pohodě :)

  ReplyDelete
 2. Tak hodně štěstí! :D Já jsem blogspot nikdy moc nechápala a tak jsem se přestěhovala pěkně zpátky na blog.cz. :D Ale to už je pár (hodně měsíců) zpátky :D
  couturiere.

  ReplyDelete
 3. Jo, určitě budeš hvězda! Možná bych neřekla, že je na blogspotu lepší design...je to asi podle toho, co ti sedí:)
  Tak rozhodně se těším, jak to tady rozjedeš:D
  Měj se hezky:)

  ReplyDelete
 4. Taky teď hledám nějakou novou úplně úžasnou šablonu, ale bohužel mám naprosto přesnou představu, jak by měla vypadat, takže je těžký něco najít.:-)

  ReplyDelete

Děkuji za každý komentář! :)